کد خبر: 415008 A

با همکاری بخش‌خصوصی انجام می‌شود؛

ایلنا: فردا هشتم مهرماه در باشگاه‌انقلاب، بزرگترین دورهمی خبرنگاران را در یک رویداد تفریحی- ورزشی با مشارکت اخبار رسمی و باشگاه تیراندازی انقلاب شاهد خواهیم بود.

به گزارش ایلنا، این رقابت‌ها که در 4 رشته ورزشی تیراندازی با تیروکمان، تیراندازی با تپانچه، بولینگ و بیلیارد برگزار می‌شود؛ به غیر از بولینگ(3 خانم و 3 آقا)دارای 3 برنده خواهد بود که مجموعا 15 خبرنگار، برنده هدایای میلیونی می‌شوند.

بر اساس این گزارش علاوه بر تقدیم هدایای غیر نقدی به 15 برنده رقابت‌های جام خبرنگار 2 بسته‌ای از هدایا به ارزش نقدی و غیرنقدی به 15 نفر ارائه خواهد کرد.

نفرات اول هر یک میلیون تومان، نفرات دوم 800 هزار تومان و نفرات سوم هر مسابقه 600 هزار تومان جایزه نقدی و غیر نقدی خواهند گرفت.

به جز این، بسته‌هایی از هدایای شرکت‌های متعددی به حاضران در این رویداد هدیه خواهد شد.

 شرکت‌ها و مجموعه‌های گوناگونی از بخش‌خصوصی در برگزاری این رویداد همکاری داشته‌اند که آژانس تبلغاتی آنلاین دی ام سی(DMC)، شرکت سفارش آنلاین غذای چیلیوری، هلدینگ سازیبا، سامانه‌آنلاین تاکسی یاب اسنپ، شرکت بیمه دی، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب، شرکت بیمه ما، مرکز همایش‌های انقلاب، بانک تجارت، باشگاه تیراندازی انقلاب، بانک‌گردشگری، گارانتی آروند، سامانه آموزش ویدئویی آنلاین، شرکت تولیدی پوشاک بادی اسپینر، رستوران زنجیره‌ای باگت، شرکت نرم‌افزاری کاموا، سامانه آنلاین آموزشی فرانش موسسه غیرانتفاعی کارآفرینی مانیز، شرکت وارداتی ایلی و فروشگاه اینترنتی عطر لوکس بایر در برگزاری این رویداد تفریحی - ورزشی مشارکت دارند و هدایایی به تمامی خبرنگاران تقدیم می‌کنند.

قابل ذکر است، اخبار رسمی علاوه بر هدایایی که با مشارکت این مجموعه‌ها ارائه می‌کند، خدماتی نیز به منظور تسهیل حضور خبرنگاران در نظر گرفته که می‌توان به خمات تاکسی‌آنلاین اسنپ اشاره کرد.

خبرنگاران دعوت شده به جام خبرنگار 2 می‌توانند با ورود به صفحه ویژه جام‌خبرنگاران در سایت اسنپ از آدرس محل مورد نظرشان، برای صبح پنجشنبه تاکسی گرفته و پس از مراسم نیز به منزل خود بازگردند.

گفتنی است، استفاده از تاکسی در سامانه اسنپ صبح تا قبل از ساعت 10 از این امکان استفاده کنند.

جام خبرنگار 2
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر