کد خبر: 449188 A

ایلنا: شرور سابقه‌داری که با سپرده وثیقه به دادسرا آزاد شده بود، با دو جوان دیگر اختلاف پیدا کرد. این اختلاف در پی آن رخ داد که برادرزاده مقتول با متهم ارتباط داشت و آنها قصد داشتند از ارتباط این جوان با یک فرد خلافکار جلوگیری کنند.

به گزارش ایلنا، جوان 22ساله‌ای که در یک نزاع خیابانی، فردی را با ضربه قمه به قتل رسانده و برادر مقتول را نیز مجروح کرده بود، دقایقی بعد از ارتکاب جرم و در حالی که قصد فرار به مکان نامعلومی را داشت، توسط مأموران انتظامی دستگیر شد.

شرور سابقه‌داری که  با سپرده وثیقه به دادسرا آزاد شده بود، با دو جوان دیگر اختلاف پیدا کرد. این اختلاف در پی آن رخ داد که برادرزاده مقتول با متهم ارتباط داشت و آنها قصد داشتند از ارتباط این جوان با یک فرد خلافکار جلوگیری کنند.

گزارش خراسان حاکی است، این اختلاف به حدی شدت گرفت که چند درگیری بین آن ها رخ داد. خانواده مقتول مدعی بودند که جوان 22ساله که فردی شرور است، شیشه های منزل آن ها را تخریب کرده است. در پی وقوع این حادثه، مرد 40ساله به همراه برادر 34ساله اش تصمیم گرفتند تا جوان مذکور را پیدا کنند و از او درباره تخریب شیشه ها بپرسند.

این ماجرا ادامه داشت، تا این که بعدازظهر روز گذشته دو برادر سوار بر خودرو بودند که اسماعیل را در بولوارشهیدرستمی سوار بر موتورسیکلت دیدند و درگیری بین آن ها رخ داد. در این درگیری خونین، ناگهان جوان 22ساله، قمه اش را بیرون کشید و با ضرباتی که از پشت سر به جوان 34ساله زد، او را  نقش بر زمین کرد و سپس به سوی مرد 40ساله حمله ور شد. او که همچنان خنجر خون آلود را در فضا می چرخاند، چهار ضربه هم به پاها و دستان مرد 40ساله زد و بدین ترتیب، هر دو نفر را مجروح کرد و از محل حادثه گریخت.

به دنبال وقوع این حادثه دلخراش، شهروندان مراتب را به نیروهای امدادی اطلاع دادند که با حضور مأموران اورژانس، مجروحان این حادثه به بیمارستان امدادی انتقال یافتند، اما تلاش کادر درمانی برای نجات جوان 34ساله بی نتیجه ماند و او بر اثر شدت عوارض ناشی از اصابت خنجر جان سپرد. دقایقی بعد با صدور دستوری از سوی سرهنگ محمد بوستانی (رئیس پلیس مشهد) خودروهای پلیس آژیرکشان وارد محل درگیری در ابتدای خیابان شهیدرستمی2 شدند و با مشخصاتی که از شاهدان نزاع دریافت کردند، به تعقیب متهم موتورسوار پرداختند.در این عملیات پلیسی که با فرماندهی سرگرد ملکی (رئیس کلانتری مصلی) انجام شد، مأموران انتظامی با راهنمایی های قاضی علی اکبر احمدی نژاد (قاضی ویژه قتل عمد) موفق شدند مخفیگاه متهم فراری را شناسایی کنند. مأموران که می دانستند هرگونه تأخیر در اجرای عملیات منجر به فرار متهم خواهد شد، با کسب دستور تلفنی از مقام قضایی وارد مخفیگاه  متهم شدند و او را در حالی دستگیر کردند که قصد داشت با جمع آوری لوازم شخصی به مکان نامعلومی بگریزد.به گزارش خراسان، متهم 22ساله که توسط ستوان سوم محمدی به کلانتری منتقل شده بود، با حضور قاضی احمدی نژاد مورد بازجویی قرار گرفت و مدعی شد: دو برادر که سوار بر خودرو بودند از پشت سر خود را به عقب موتورسیکلت من کوبیدند که به همین دلیل درگیری بین ما آغاز شد.

قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر