کد خبر: 449299 A

اعتراض مردم شیراز به پارازیت‌ها؛

اعتراض مردم شیراز به موضوع ارسال پارازیت در این شهر، اگرچه پیش‌بینی می‌شد کمی آرام‌تر شود اما ظهر روز سه شنبه با تجمع در مقابل استانداری فارس ادامه پیدا کرد.

در ادامه اعتراضات مردم شیراز به آنچه که ارسال پارازیت‌های زیان‌بار برای سلامت خود توصیف می‌کنند، ظهر سه‌شنبه ۲۸ دی‌ماه تعدادی از شهروندان این شهر با حضور در جلوی استانداری، با سر دادن شعارهایی خواستار اقدامات فوری و جدی‌تر مسئولان شدند.

بر پایه مشاهدات عینی خبرنگار ریواس جنوب، در این تجمع که در آغاز به‌صورت مسالمت‌آمیزی پیش می‌رفت چند تن از مسئولان دولتی و نظامی با حضور در جمع معترضان از آن‌ها خواستند که با معرفی نمایندگانی برای پیگیری موضوع، به تجمع خود خاتمه دهند اما این درخواست مورد استقبال معترضان واقع نشد.

تعدادی از افراد با حضور در خیابان، اقدام به بستن خیابان کردند که این موضوع با دخالت نیروی انتظامی همراه شد.

نیروی انتظامی در اواخر این تجمع ، ناگزیر به بازداشت تعدادی از افراد حاضر در تجمع شد.

گفتنی است این تجمع در حالی صورت گرفته است که مسئولان استانداری فارس با حضور در تجمع پیشین مردم در هفته گذشته، وعده داده بودند که موضوع را با جدیت پیگیری و نتیجه را صادقانه اطلاع‌رسانی می‌کنند.

اکنون نیز گفته می‌شود مسئولان استانداری اعلام کرده‌اند صادقانه پیگیر اعتراضات شهروندان هستند.

به گزارش ریواس جنوب، موضوع ارسال پارازیت‌های زیان‌بار، پس از پایتخت ایران، از چندی پیش از شیراز سر در آورد و بسیاری از مردم در فضای مجازی برای تهدید سلامتی خود در این زمینه، اظهار نگرانی کرده‌اند.

باید دید مسئولان دولتی و غیر دولتی در روزهای آتی چه پاسخ روشنی برای شهروندان معترض خود ارائه خواهند کرد.

اعتراض مردم شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر