کد خبر: 453090 A

ایلنا: اگر می‌خواهید چربی بسوزانید لازم است که روزانه دو لیتر آب بنوشید و در کنار آن نیز نوشیدنی‌های چربی سوز را به رژیمتان اضافه کنید.

به گزارش ایلنا به نقل از تبیان، توصیه می‌شود قبل از وعده‌های غذایی یک لیوان آب سبزیجات بنوشید. این کار باعث احساس سیری و کاهش مصرف کالری می‌شود. سبزیجات خام حاوی میزان زیادی مواد مغذی است. می‌توانید به سبزیجاتی مانند اسفناج؛ کرفس، هویج، بروکلی و غیره فکر کنید. علاوه بر این آب سبزیجات میان وعده‌های مناسبی هستند که می‌توان بین وعده‌های اصلی مصرف کرد. چون مانع از ریزه‌خواری و گرایش به مصرف هله هوله‌ها می‌شود.

آب لیموترش

حتماً می‌دانید که آب برای سم زدایی از بدن بسیار مفید است. اگر به این آب، آب لیموترش نیز اضافه کنید می‌توانید از سم زدایی کبد مطمئن باشید و سوخت و ساز چربی‌ها در بدن را تحریک کنید.

چای سفید

همیشه برای کاهش وزن و لاغری صحبت از خواص چای سبز به میان می‌آید. اما نباید از خواص فوق العاده چای سفید غافل شوید. این چای یک چربی سوز مؤثری است. چای سفید نوشیدنی خوش طعمی با خواص فوق العاده‌ای از جمله کاهش کلسترول است.

آب قره قاط

این میوه‌های ریز منبع اسیدهای مفید مانند اسیدمالیک، کنیک و سیتریک هستند. این اسیدها روی آنزیم‌های گوارشی که دفع کننده باقیمانده‌های چربی‌ها از سیستم لنفاوی هستند تأثیر دارند.

چای زنجبیل

زنجبیل دمای بدن را افزایش می دهد و یک چربی سوز فوق العاده محسوب می‌شود. ترکیبات ترموژنی این ماده تمام بقایای جمع شده در شکم را از بین می‌برد.

آب سیب و دارچین

نوشیدنی آب سیب و دارچین یک نوشیدنی فوق العاده برای افرادی است که می خواهند لاغر شوند و بدنشان را سم‌زدایی کنند. می توانید روزانه تا یک لیتر از این نوشیدنی مصرف کنید. خبر خوب اینکه سیب و چوب دارچین چندین بار قابل مصرف هستند.

سیب را پوست بگیرید و خرد کنید. آن را به همراه چوب دارچین داخل یک پارچ مناسب بریزید. یخ‌ها و سپس آب را اضافه کنید. اجازه دهید چند دقیقه استراحت کند تا اینکه یخ‌ها کاملاً آب شود. این نوشیدنی را در طول روز میل کنید.

آب آرتیشو

آرتیشو یا کنگر فرنگی به سبزیجاتی با قدرت دیورتیک (ادرارآوری) قوی تعلق دارد. آب حاصل از پخت این سبزی نیز سالم و مؤثر است چون باعث تمیزی چربی‌های کبد شده و سموم را از بدن دفع می‌کند.

آب نارگیل

آب نارگیل سرشار از مواد مغذی است. این نوشیدنی برای ورزشکاران فوق العاده است چون 5 برابر پتاسیم بیشتری نسبت به نوشیدنی‌های معروف ورزشکاران دارد. بنابراین مانع از بروز گرفتگی‌های عضلانی بعد از ورزش می‌شود.

نوشیدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر