کد خبر: 464524 A

پرونده حمله شبانه به خانه‌ای در قیامدشت و قتل پدر و پسری در این جنایت، با کشف سرنخ‌هایی وارد مرحله‌ای تازه شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روزنامه جام جم، نیمه‌شب 30 دی امسال جنایتی هولناک به کلانتری 174 قیامدشت گزارش شد. در ادامه تیمی از ماموران همراه صالح اجاقلو، قاضی ویژه قتل قیامدشت با حضور در محل جنایت، با پیکر غرق در خون چهار عضو خانواده‌ای روبه‌رو شدند که هدف ضربه‌های چاقو قرار گرفته بودند.

بررسی‌های مقدماتی نشان می‌داد اعضای این خانواده افغان مورد حمله افراد ناشناس قرار گرفته‌اند که در این سوءقصد پدر و پسر خانواده جان خود را از دست داده بودند. مادر و دختر خانواده نیز بشدت مجروح شده بودند که به بیمارستان منتقل شدند. ماموران در نخستین گام به بازجویی از مردی که این جنایت را به پلیس گزارش داده بود، پرداختند. او مدعی شد، نیمه‌های شب با صدای زنگ تلفن همراه از خواب بیدار شدم. خواهرزنم در حالی که صدایش می‌لرزید، مدعی شد می‌خواهند آنها را به قتل برسانند و درخواست کمک کرد. به همین خاطر وارد خانه شده و با جسد باجناقم و پسرش روبه‌رو شدم. خواهرزنم و دخترش هم نیمه‌جان بودند.

زن مجروح هم در تحقیقات گفت: شب حادثه یک ظرف خرما در مقابل خانه‌مان گذاشته بودند که آن را به داخل خانه آورده و خوردیم. بعد از خوردن خرما بیهوش شدیم. نیمه‌های شب متوجه فردی بالای سرم شدم که من را هدف ضربه‌های چاقو قرار داد. فقط توانستم از شوهرخواهرم درخواست کمک کنم. همچنین وسیله‌ای از خانه سرقت نشده که نشان از جنایت باانگیزه انتقام‌جویی داشت. فرزند خرسال این خانواده در این جنایت جان سالم به در برده و قاتلان متوجه او نشده بودند.

تیم تحقیق با به دست آوردن سرنخ‌هایی به دنبال کشف راز قتل هستند.

قتل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر