کد خبر: 477595 A

صبح دیروز قضات شعبه 11 دادگاه کیفری تهران، مرد جوانی را محاکمه کردند که تحت عنوان مأمور گشت ارشاد، دختر جوانی را ربوده و او را مورد آزار و اذیت قرارداده بود.

معصومه مرادپور: براساس اوراق پرونده، روز 13 مهر پارسال مأموران انتظامی غرب استان تهران در جریان آدم ربایی توأم با تعرض قرار گرفتند.

«نرگس» - 21 ساله – زمانی که در برابر افسر کلانتری قرار گرفت به شرح ماجرا پرداخت و گفت: «با خانواده‌ام برای خرید به بازار رفته بودیم که مردی با پراید یشمی نزدیکم شد. او که خود را مأمور گشت ارشاد معرفی می‌کرد با تهدید و عصبانیت از من خواست برای ادای توضیحاتی سوار ماشین شوم. در حالی که خانواده‌ام چند قدم جلوتر از من بودند از ترس سوار شدم اما آن شیطان صفت با تهدید چاقو مرا به محلی خلوت کشاند وپس از آزار و اذیت وحشیانه و سرقت کیف دستی‌ام، رهایم کرد و متواری شد.»

پس از اظهارات عجیب این دختر، مأموران به بررسی دوربین‌های مداربسته در بازار پرداختند اما پی بردند هیچ زور و تهدیدی برای سوار شدن دختر جوان به ماشین نبوده و ادعای او دروغ است به همین خاطر از دختر جوان خواسته شد برای اثبات ادعایش کسی را به عنوان شاهد معرفی کند.

او که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت گفت: آن روز با پسر مورد علاقه‌ام قدم می‌زدیم که در دام این مرد گرفتار شدیم. بدین ترتیب خشایار به اداره یازدهم آگاهی تهران احضار شد.

پسر جوان در تشریح ماجرا گفت: «آن روز در بازار بودیم که یک دفعه مردی طاس، سوار بر یک پراید یشمی به ما تذکر داد و خواست سوار شویم. خیال کردیم او از گشت ارشاد است و خودش هم همین ادعا را کرد. ما هم به او اطمینان کردیم و سوار ماشین شدیم.

او در خودرو کمی ما را نصیحت کرد و وقتی از نسبت‌مان پرسید نرگس گفت فامیل هستیم و بعد لکنت زبان گرفت و اعتراف کرد با هم دوست هستیم. همان موقع مرد جوان گفت: باید شما را به کلانتری تحویل بدهم.

دقایقی بعد نرگس از او پرسید: اگر ما به تو پول بدهیم چه؟ و این مرد با چانه زدن به دریافت 50 هزار تومان رضایت داد و بعد از آن مرا جلوی یک عابربانک پیاده کرد تا برایش کارت بکشم. اما بعد از پیاده شدن من گاز ماشین را گرفت و رفت. این در حالی بود که گوشی من هم روی داشبوردش جا مانده بود.»

بدین ترتیب کارآگاهان پس از چند روز جست‌و‌جو دریافتند، متهم تحت تعقیب به جرم سرقت در زندان به سر می‌برد.

بنابراین او را به اداره آگاهی منتقل کردند که دربازجویی‌ها به جنایت سیاه اعتراف کرد.

محاکمه این تبهکار صبح دیروز به اتهام جعل عنوان، آدم ربایی و تجاوز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری تهران برگزار شد.

در ابتدای جلسه دختر جوان با چهره‌ای رنگ پریده گفت: این شیاد با آزار و اذیت شیطانی‌اش، زندگی ما را نابود کرد. از آن موقع تا الان اسیر کابوس هستم و...

در پایان جلسه قاضی متین راسخ رئیس دادگاه و قاضی حسینی- مستشار-پس از شنیدن اظهارات شاکی و متهم وارد شور شدند تا حکم وی را صادرکنند.

منبع: ایران

قتل جنایت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر