کد خبر: 491240 A

سرمربی تیم ملی فرانسه درباره مهاجم‌های رئال مادرید و موناکو صحبت کرد.

دیدیه دشان پس از اعلام فهرست تیم ملی فرانسه برای سه بازی آینده برابر پاراگوئه، سوئد و انگلیس در نشست خبری حاضر شد و درباره نبود کریم بنزما در تیم ملی فرانسه و آینده کیلیان امباپه صحبت کرد.

سرمربی فرانسوی با وجود این که مهاجم رئال مادرید فصل خوبی را پشت سر گذاشت این بازیکن را به تیم ملی نکرد و در این باره گفت: تیم ملی فرانسه پیش از یورو ۲۰۱۶ ساخته شد. از این بازیکنان در این رقابت‌ها بهره بردم و سپس در بازی‌های انتخابی جام جهانی استفاده کردم. یک گروه هماهنگ و خوب را در اختیار دارم. به بازیکنانم کاملا اعتماد دارم. آنها به خوبی در زمین ظاهر می‌شوند. در این فهرست از بازیکنان جوان بهره بردم تا آینده تیم ملی تضمین شود. من تنها کسی هستم که در رابطه با بازیکنام  تصمیم می‌گیرم. تصمیماتی را می‌گیرم که به نفع تیم ملی باشد. مسئول تصمیم‌ها هستم، همیشه این چنین عمل کردم و به این روش ادامه خواهم داد.

او در ادامه به امباپه اشاره کرد و گفت: درباره این بازیکن خیلی صحبت می‌شود. من با او صحبت کرده‌ام اما مسئول آینده‌اش نیستم. سال بعد جام جهانی را پیش رو داریم و بهتر است در موناکو بماند چون حضورش در تیم ملی تقریبا قطعی خواهد بود. اگر او موناکو را ترک کند خطر نبودش در تیم ملی وجود خواهد داشت.

منبع: ایسنا

رئال مادرید فرانسه بنزما کریم بن‌زما دیدیه دشان کیلیان ام‌باپه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر