کد خبر: 495200 A

نایب رئیس فراکسیون مستقلین در مورد سرانجام رایزنی‎ها برای انتخابات هیئت رئیسه، گفت: در نهایت با لیست امید ائتلاف می‌کنیم.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، ضمن اشاره به جلسه ای که با علی لاریجانی داشته است برخی صحبت های مطرح شده در این چند روز اخیر را تکذیب کرد. او گفت: برخی عنوان کرده بودند که لاریجانی،حاجی بابایی را به عنوان جایگزین مطهری معرفی کرده است و قول داده تا او به عنوان نائب رئیس تعیین شود که لاریجانی در این جلسه گفت این موضوع صحت ندارد و اساسا انتخاب افراد با صحن است و من چگونه می توانم چنین قولی داده باشم.

او درباره این نقل قول از لاریجانی که گفته بوده است بهروز نعمتی نماینده من نیست نیز گفت: در این جلسه آقای لاریجانی مطرح کرد که نعمتی نماینده فراکسیون مستقلین است و نه نماینده من.

نائب رئیس فراکسیون مستقلین درباره اینکه این لیست 6 بر 6 منجر به حذف اصلاح طلبان خواهد شد گفت: بهتر است فراکسیون امید و اصلاح طلبان نگاه تمامیت خواه نداشته باشند لذا باید فضا را برای حضور همه تفکرها باز بدانیم.

نماینده مردم رشت  گفت: در حفظ آرامش هر کسی معادل وزن خود باید تلاش کند و کرسی بگیرد. لذا باید اجازه دهیم همه در صحنه حاضر شوند تا هر کسی وزن خود را بسنجد.

او با بیان اینکه هیچ کسی به اندازه من، مطهری را دوست ندارد گفت : ما نباید مغرور شویم و باید اجازه دهیم همه در انتخابات شرکت کنند. قطعا رای مستقلین به سود حذف اصلاح طلبان از جمله علی مطهری و پزشکیان نیست.

وی در پاسخ به این سوال که نقوی حسینی گفته است لیست ائتلافی میان مستقلین و اصولگرایان لیست نهایی و قطعی است و همه اعضا موظفند به هر 12 نفر رای دهند گفت: از آنجایی که بدنه فراکسیون مستقلین تحت هیچ عنوانی این موضوع را قبول ندارد به دنبال یک فرمول است تا هر مجموعه ای مستقل وارد شود اما نهایتا ما با لیست امید ائتلاف می کنیم.

جعفرزاده بیان کرد: بهتر است تصمیمات احساساتی کنار گذاشته شود و مراقب بود کام شیرین مردم از انتخابات 29 اردیبهشت تلخ نشود.

این نماینده مردم رشت انتقاداتی را نیز متوجه فراکسیون امید دانست و گفت لازم است این فراکسیون یک اصلاحی را در امور خود صورت دهد.

 منبع: خبرآنلاین

انتخابات علی لاریجانی علی مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر