کد خبر: 504819 A

۱۹۵ کشور در جهان وجود دارد و مردم همه وقت بر سر اینکه کدام کشور زیباترین زنان جهان را دارد بحث و جدل می‌کنند. این سوالی هست که یک جواب دقیق یا منبعی برای ثابت ندارد زیرا هر فردی رویکرد متفاوتی به زیبایی دارد. شاید به بگویید زنی خوشگل هست اما از نظر دیگران این طور نباشد.

زنان کشورهای گوناگون نه تنها از نظر ظاهر بلکه خصوصیات‌ هم با یکدیگر متفاوت هستند. ما بر اساس داده‌های جمع‌آوری شده فهرستی از کشورهایی تهیه کرده‌ایم که زیباترین زنان جهان را دارند.در ادامه لیست 15 کشور که زیباترین زنان جهان را دارند آمده هست.

۱۵» فیلیپین

این کشور رتبه‌ی دوم بیش‌ترین برد ”چهار جشنواره‌ی بزرگ بین‌المللی زیبایی“ را دارد. آن‌ها هر سال یکی از مدعیان قدرتمند این جشنواره‌ها میباشند اما زیبایی فقط بخش کوچکی از فیلیپینی بودن هست. آن‌ها به دلیل ملاحت، مهربانی و ارزش‌های خانواده‌ محورشان مشهور هستند.

۱۴» انگلستان

امروزه بریتانیا تدریجی در حال تبدیل شدن به یک فرهنگ مختلط هست و به همین دلیل زنان بریتانیایی با ظاهر و رنگ‌های گوناگون دیده می شوند. این روزها بریتانیایی‌ها از برترین تولیدکنندگان مدل‌ها و سلبریتی‌های مشهور هستند. آن‌ها بسیار تحصیل کرده هستند سلیقه‌ی خوبی در مد دارند.

۱۳» استرالیا

زنان استرالیایی چهره‌های بسیار متفاوتی دارند. زیبایی آن‌ها محصول مهاجران مختلفی از سراسر جهان هست. آن‌ها عاشق مد هستند و همه‌ی وقت به ظاهرشان دقت دارند. خوش‌مشرب، اجتماعی و سرگرم کننده هستند.

۱۲» ایالات متحده کشور آمریکا

به علت پیشرفت‌شان در حوزه‌های سلامت و فن‌آوری، میدانند چطور مراقب خودشان باشند و جذاب بمانند. وقتی به لس‌انجلس، میامی و نیویورک میروید، خیابان‌ها پر از آمریکایی‌های جذاب هست. آن‌ها با اعتماد به نفس، سرگرم‌کننده، مستقل و بسیار صمیمی میباشند.

۱۱» کانادا

به علت چند فرهنگی بودن کانادا، ترکیب زیبایی از ژن‌ها در آن پدیدار شده هست. زنان کانادایی با نزاکت، ورزش دوست و سرگرم کننده هستند. هم‌چنین بسیار تحصیل کرده و مستقل هستند. آن‌ها عاشق مد و مراقبت از خود هستند تا موقر جلوه کنند.

۱۰» هلند

رتبه دهم به زنان هلندی تعلق دارد. زنان هلندی نه تنها جذاب بلکه قدبلند هم هستند. قد متوسط در این کشور ۱۷۳ سانتی‌متر هست و بیش‌ترشان بلوند هستند.

۹» ایتالیا

یکی از برترین کلمات برای توصیف ایتالیایی‌ها ”با کلاس“ هست. بیشتر زن‌های ایتالیایی چشمانی قهوه‌ای دارند. در ایتالیا می‌توانید زنان زیبای بلوند و سبزه را کنار هم مشاهده نمایید. آن‌ها به لباس پوشیدن و استایل‌شان اهمیت زیادی می‌دهند و به همین دلیل همه‌ی وقت با اعتماد به نفس و خوش ظاهر هستند.

۸» ونزوئلا

این سرزمین از موهبت زنان جذاب برخوردار هست. جشنواره‌های ملکه‌ زیبایی گواه آن هست. ونزوئلایی‌ها رکورد بردن بیش‌ترین تاج ملکه زیبایی را در اختیار دارند و همه‌ی وقت جزو برترین‌های این جشنواره‌ها هستند. زنان ونزوئلایی اندامی کشیده و ظاهری خیره‌کننده دارند.

۷» روسیه

روسیه کشور برازنده‌ترین زنان جهان هست. بیش‌تر زنان روس قد بلند و مو های بلوند، چشمان آبی، استخوان‌های گونه‌ی برجسته و اندامی خوشگل دارند. راز این زیبایی ترکیب ویژگی‌های غربی و شرقی هست. آن‌ها با اعتماد به نفس، تحصیل کرده و قوی هستند.

۶» کلمبیا

زنان کلمبیایی که عمده فاصله‌ای با ونزوئلا ندارند، بسیار خوشگل و جذاب هستند. این زنان لاتین پوست برنزه‌ی طبیعی، موهای تیره و چشمانی خوشگل دارند. بیش‌تر آن‌ها بسیار مهربان، صادق و خانواده دوست هستند.

۵» آرژانتین

زنان آرژانتینی خوش چهره هستند و به زیبایی‌شان بسیار اهمیت می‌دهند. آن‌ها عاشق مراقبت از پوست و موهای‌شان هستند تا همۀ وقت} مسحورکننده به نظر برسند.

۴» دانمارک

زنان دانمارکی آن‌قدر خوشگل هستند که رتبه چهارم را به خود اختصاص دهند. آن‌ها بلوند، ظریف و با قد متوسط هستند. زنان دانمارکی پوست جذاب و چشمان آبی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می‌سازد. زنان دانمارکی با اعتماد به نفس و هدفمند هستند.

۳» اکراین

آن‌ها شبیه زنان روسی اما زیباتر هستند. همهی وقت مراقب خود هستند تا موقر و خوشگل جلوه کنند. حس شوخ طبعی زیادی دارند و نزدیک شدن به آن‌ها کار سختی نیست. همه‌ی‌ چیز آن‌ها بی‌نقص هست و به همین دلیل در رتبه‌ی سوم قرار دارند.

۲» برزیل

برزیل کشور زیباترین دختر جهان هست. بلوند یا سیاه فرقی نمی‌کند، هردو خوشگل هستند. هردو ظاهری ورزشی دارند که آن‌ها را جذاب‌تر می‌کند. اندام و تناسب بدن برایشان بسیار مهم هست. آن‌ها تحصیل کرده اما بسیار اجتماعی هستند. عاشق سفر کردن، رقصیدن و شرکت در آیین‌های سنتی و فرهنگی هستند.

۱» سوئد

سوئد کشور الهه‌ها هست و به همین علت در رتبه اول قرار دارند. زیبایی آن‌ها غیرواقعی به نظر می‌رسد. آن‌ها قدبلند ظریف و بلوند هستند. چشمان آبی، پوست روشن دماغ قلمی و چانه‌ زاویه‌داردارند. عاشق مد هستند اما آرایش غلیظ نمی‌کنند تا طبیعی‌تر به نظر برسند. زنان سوئدی ترکیبی از زیبایی و ذکاوت هستند. آن‌ها فوق‌العاده باهوش و مستقل هستند.

زنان زیبایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر