کد خبر: 506459 A

زنی که ملانیا ترامپ را یک قهرمان و الگوی زندگی خود می‌داند، قصد دارد تا با انجام عمل جراحی شبیه به ملانیا ترامپ نیز بشود.

جراح زیبایی و پلاستیک سرشناس زنی را با چندین جراحی مخصوص شبیه ملانیا ترامپ خواهد کرد، تصمیم عجیب این زن 42 ساله برای او وقت و هزینه بالایی خواهد داشت.

بعد از دختر و زن جوانی که با انجام چندین جراحی زیبایی سعی داشتند خود را شبیه ایوانکا دختر دونالد ترامپ کنند حالا نوبت زن 42 ساله ای است که تصمیم دارد شبیه بانوی اول ایالات امریکا ملانیا ترامپ شود.

جراحی احمقانه زنی برای شبیه شدن به ملانیا ترامپ (عکس)

“کلودیا سیبرا” 42 ساله برای انجام 8 جراحی زیبایی به مدت دو هفته در یکی از کلینیک‌های سرشناس زیبایی تگزاس خواهند ماند تا به چهره دلخواهش برسد.

مادر دو فرزند با نظر متخصص زیبایی خود باید جراحی زیبایی بینی، بالا بردن پلک و تزریق ژل بوتاکس، لیپوساکشن را در چندین قسمت بدن خود انجام دهد.

جراحی احمقانه زنی برای شبیه شدن به ملانیا ترامپ (عکس)

دکتر ” فرانکلین رز” یکی از متخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی هست که در تغییر چهره افراد به شکل شخصیت مورد علاقه‌اشان شناخته شده هست پیش از این با دریافت 90 هزار دلار دختر جوانی را برای شبیه شدن به ایوانکا جراحی کرده هست و این بار قصد دارند زنی را نمونه ملانیا تغییر شکل دهد.

او می‌گوید: در سال قبل زنان و دختران بسیاری برای شبیه شدن به ایوانکا ترامپ به من مراجعه کرده‌اند و این که خانمی برای شبیه شدن به ملانیا نزد من امده برایم عجیب نبود.  دکتر متخصص جراحی زیبایی که این زن را به ملانیا ترامپ شبیه خواهد کرد.

جراحی احمقانه زنی برای شبیه شدن به ملانیا ترامپ (عکس)

“کلودیا سیبرا” قرار هست در 1 روز 6 جراحی زیبایی از 8 جراحی تجویز شده را داشته باشد برای همین در مرحله امادگی قرار داد.”کلودیا” در مورد تصمیم خود میگوید:ملانیا برای من مظهر قدرت هست و دوست دارند زنی مانند رو باشند برای همین تصمیم گرفته‌اند اضافه بر تغییر درونم شکل ظاهری خود را نیست به ملانیا نزدیک کنم.

ملانیا ترامپ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر