کد خبر: 563578 A

نام یک سرمربی ایرانی الاصل در بین گزینه های هدایت تیم ملی عربستان به چشم می‌خورد.

به گزارش "ورزش سه"، مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان پس از صعود به جام جهانی 2018، با جدیت به دنبال درخشش و کسب یک نتیجه ی آبرومندانه در این رقابت ها هستند. عربستانی ها پس از مسجل شدن صعودشان، ادگاردو بائوزا، سرمربی آرژانتینی را به سرمربیگری تیم ملی منصوب کردند. بائوزا که دریک سال گذشته با تیم های ملی آرژانتین و امارات نتیجه خوبی کسب نکرده بود، در بازی های تدارکاتی کار خود را با سعودی ها آغاز کرد اما تنها پس از 5 بازی و در حالی که در 3 دیدار نتیجه را به غنا،  پرتغال و بلغارستان واگذار کرده بود از کار برکنار شد.

پس از برکناری بائوزا نام‌های مختلفی به عنوان گزینه‌های هدایت عربستان شنیده می‌شود که در جدیدترین خبرها،  بنا به گفته‌ی یکی از روزنامه‌ی اماراتی، مهدی علی سرمربی سابق تیم ملی امارات جزو نامزدهای هدایت عربستان است.

این سرمربی ایرانی الاصل که با امارات نتایج خیلی خوبی گرفت و در جام ملت‌های آسیا 2015 این تیم را به مقام سوم رساند،  با توجه به نام‌های بزرگی از جمله آنچلوتی، گئورگی هاجی، روئدا و پرودوم که برای هدایت عربستان در جام جهانی مطرح شده‌اند، بعید است که انتخاب نهایی مسئولان فدراسیون عربستان باشد اگرچه وبسایت ارم نیوز اسم او را به عنوان یکی از گزینه‌ها عنوان کرده است.

بازی پرتغال تیم ملی جام جهانی عربستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر