کد خبر: 109814 A

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خبر داد؛

در تابستان سال جاری ۲۲ هزار و ۵۳۳ مسافر دچار سانحه شدند که با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر ۱۰ هزار و ۲۳۹ نفر از حادثه دیدگان انواع حوادثنجات یافتند.

ایلنا: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از انجام ۶ هزار و ۷۰۳ عملیات موفق امداد و نجات در طرح ملی امداد و نجات تابستانه هلال احمر خبر داد.

به گزارش ایلنا، " محمود مظفر " اعلام کرد: در تابستان سال جاری ۲۲ هزار و ۵۳۳ مسافر دچار سانحه شدند که با تلاش امدادگران و نجاتگران هلال احمر ۱۰ هزار و ۲۳۹ نفر از حادثه دیدگان انواع حوادثنجات یافتند.

وی افزود: از این تعداد یکهزار و ۳۷۷ عملیات نجات به منظور ارائه خدمات تخصصی نجات به آسیب دیدگان حوادثجاده‌ای و ترافیکی انجام شده و در مدت یادشده ۵ هزار و ۹۳۲ نفر از مصدومان به مراکز درمانی و بیمارستانی منتقل و ۴ هزار و ۳۰۷ مصدوم همدرمان سرپایی شدند.

مظفر درباره آخرین آمار‌ها در مورد بیشترین عملیاتهای امداد و نجات در کشور گفت: در تابستان سال جاری بیشترین عملیات‌های امداد و نجات در استان‌های اصفهان با یکهزار و ۸۶ عملیات، استان مازندران با ۵۲۴ مورد و استان فارس با ۳۵۹ عملیات، بیشترین میزان حوادثو عملیات امدادی را به خود اختصاص دادند.

استان فارس استان مازندران اصفهان امداد و نجات امداد و نجات جمعیت هلال احمر مراکز درمانی هلال احمر عملیات سانحه تابستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر