کد خبر: 113001 A

با حکم معاون بهداشت؛

با حکم معاون بهداشت، دکتر محمدمهدی گویا به عنوان رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر ابقا شد.

ایلنا: با حکم معاون بهداشت، دکتر محمدمهدی گویا به عنوان رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر ابقا شد.

به گزارش ایلنا، متن این حکم به شرح زیر است:

همکار ارجمند جناب آقای دکتر محمدمهدی گویا
رییس محترم مرکز مدیریت بیماریهای واگیر

سلام علیکم
همکارانی که من در گذشته با آنان افتخار کار مشترک داشته‌ام از علاقه وافر من به حرکت هدفمند، داشتن برنامه و در هر مقطع از زمان آگاه بودن از اینکه در کجاییم، سمت و سوی حرکتمان کدام است و به کجا می‌رویم به خوبی اطلاع دارند. دل مشغولی من در این باره تا به حدی است که در ابلاغ انتصاب کلیه همکاران جدید، دعوت آنان به برنامه ریزی و توافق بر نقشه راه در چهار سال آینده، نخستین بند انتظارم از آنان را تشکیل داده است.
بدینوسیله ضمن ابقاء حکم جنابعالی بعنوان رئیس مرکز مدیریت بیماریهای واگیر انتظار دارم همه مساعی خود را صرف آن کنید که در حداقل زمان ممکن برنامه چهارساله واحد زیر سرپرستیتان با سهم مشخص استان‌ها و شهرستان‌ها با در نظر گرفتن اسناد بالادستی و برنامه‌های ارائه شده از جمله برنامه پنجم توسعه، سند تحول نظام سلامت و برنامه تقدیمی وزیر محترم بهداشت درمان و آموزش پزشکی به مجلس شورای اسلامی مشخص باشد. به طریقی که تا پایان اسفند ماه برنامه عملیاتی آن تدوین و در آغاز سال ۹۳ به اجرا در آید. همچنین تقویت نظام مراقبت حوزه کاریتان را تا سطح محیطی‌ترین واحد‌ها درخواست دارم.
امید آن دارم که با فراهم نمودن زمینه‌های لازم همکاری، همدلی و الفت درونی واحدهای معاونت که لازمه و نویدبخش توفیق در برنامه ریزی هماهنگ و یکپارچه و عمل به آن است همه ما را در برابر مردم و جامعه سربلند و در پیشگاه خداوند متعال عاقبت بخیر گرداند.

در پایان از خداوند بزرگ برای شما آرزوی توفیق روز افزون دارم.
دکتر علی اکبر سیاری
معاون بهداشت

برنامه پنجم توسعه بهداشت درمان و آموزش جامعه سلامت مجلس شورای اسلامی معاون حکم مدیریت ابقا واگیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر