کد خبر: 116039 A

رئیس سازمان نظام پرستاری:

تا کنون با تشکیل ۷ جلسه کاری و تشکیل ۴ کمیته فرهنگی، علمی، اجرایی، روابط عمومی و تبلیغات حدود ۷۵ درصد از اقدامات اجرایی لازم برای برگزاری یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری کشور انجام شده است.

ایلنا: رئیس سازمان نظام پرستاری از برگزاری اولین یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری کشور در ششم آذر امسال در بیمارستان صحرایی دارخوین اهواز خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری، " محمد میرزابیگی " با اعلام این خبر افزود: تا کنون با تشکیل ۷ جلسه کاری و تشکیل ۴ کمیته فرهنگی، علمی، اجرایی، روابط عمومی و تبلیغات حدود ۷۵ درصد از اقدامات اجرایی لازم برای برگزاری این یادواره انجام شده است.

وی تعیین محل قطعی یادواره، تشکیل کمیته‌های کاری، تعیین تعداد مهمانان و مدعوین، چاپ و ارسال پوس‌تر و برآورد هزینه‌ها را از اقدامات انجام شده در راستای برگزاری نخستین یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری کشور برشمرد و گفت: هدف از برگزاری این یادواره ترویج روحیه فرهنگ و ایثار در جامعه پرستاری است.

جانشین رئیس اولین یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری ادامه داد: پس از برگزاری این یادواره، دبیرخانه دائمی برگزاری یادواره شهدا و ایثارگران پرستاری تشکیل می‌شود و از این پس همه ساله برگزاری این یادواره تداوم خواهد یافت.

وی افزود: در برگزاری این یادواره بسیج جامعه پزشکی، وزارت بهداشت، بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ و دانشگاه‌های علوم پزشکی آبادان و بقیه الله با سازمان نظام پرستاری همکاری دارند.

میرزابیگی خاطر نشان کرد: تمام پرستاران، ایثارگران جامعه پرستاری و اعضای هیئت علمی دانشکده‌های پرستاری و مامایی می‌توانند مقالات علمی خود را در خصوص محورهای یادواره حداکثر تا تاریخ ۲۰ آبان به دبیرخانه یادواره ارسال کنند.

بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران بیمارستان تبلیغات جامعه پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی روابط عمومی شهدا و ایثارگران مقالات علمی اهواز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر