کد خبر: 116206 A

وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی‌، دکتر انوشیروان محسنی بندپی را به عنوان مدیرعامل سازمان بیمه سلامت منصوب کرد.

ایلنا: علی ربیعی، وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی‌، دکتر انوشیروان محسنی بندپی را به عنوان مدیرعامل سازمان بیمه سلامت منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز روابط عمومی وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی در بخشی از این حکم آمده است: ‌باتوجه به دانش و تخصص ‌، تعهد وتجارب ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد هیات امنای صندوق تامین اجتماعی و به استناد قانون اصلاح ماده(۱۱۳) قانون مدیریت خدمات کشوری و چگونگی تعیین مدیریت صندوق تامین اجتماعی و صندوق‌های بازنشستگی و بیمه‌های درمانی مصوب ۵/۱۲ / ۱۳۸۸ مجلس شورای اسلامی، ‌به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل سازمان بیمه سلامت» ‌منصوب می‌شوید.

درادامه این حکم عنوان شده است: ‌ جنابعالی مستحضرید که قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران بر حقوق مردم و به تبع آن برتامین اجتماعی تاکید دارد. بیمه سلامت سازوکاری مهم درراه تحقق حقوق مردم و تامین عدالت اجتماعی است. بالاخص درزمانی که هزینه درمان فشار زیادی را برمردم وارد می‌سازد، ‌انتظارمی رود تمام تلاش خود را برای کارآمد کردن نظام بیمه سلامت و کاستن از درد و رنج‌های مردم و بالاخص اقشارآسیب پذیرجامعه به کاربندید.

بندپی مسئولیت‌هایی از جمله: نماینده دوره‌های ششم، ‌هفتم و هشتم از حوزه انتخابیه نوشهر و چالوس در مجلس شورای اسلامی، عضو هیات رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان در دوره ششم، رئیس کمیته رفاه وتامین اجتماعی کمیسیون بهداشت و درمان در دوره ششم، نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان در دوره‌های هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی و ناظر مجلس در ساخت و ساز بیمارستانهای کشور در دوره ششم مجلس را در کارنامه فعالیت‌های خود داشته است.

بازنشستگی تامین اجتماعی درمان ساخت و ساز سلامت قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران کار و رفاه اجتماعی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی وزارت تعاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر