کد خبر: 128816 A

به منظور تشریح طرح‌های نوآورانه و ابتکاری بنیاد، فناوری اطلاعات و تشریح وضعیت بودجه سال ۹۲ و گزارش اقدامات انجام شده در مورد لایحه بودجه سال ۹۳ همایش فصلی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز به کار کرد.

ایلنا: همایش فصلی مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران صبح امروزشنبه(بیست و سوم آذرماه ۹۲) به منظور بررسی و تشریح برنامه‌های بنیاد آغازشده است و به مدت دو روز ادامه می‌یابد.

به گزازش ایلنا، همایش فصلی مدیران کل استانی و معاونان و مدیران ستاد مرکز بنیاد شهید و امور ایثارگران روزهای شنبه و یکشنبه(بیست و سوم و بیست و چهارم آذرماه سال جاری) به منظور تشریح طرح‌های نوآورانه و ابتکاری بنیاد، فناوری اطلاعات و تشریح وضعیت بودجه سال ۹۲ و گزارش اقدامات انجام شده در مورد لایحه بودجه سال ۹۳ برگزار می‌شود.

سردار انصاری، قائم مقام بنیادشهید در رابطه با این همایش گفت: در زمینه طرح‌های نوآورانه و ابتکاری با بررسی‌های انجام شده و شناسایی پانزده چالش موجود بنیاد، هفت راهبرد اساسی شامل تعمیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ارتقای توانمندی ایثارگران، بهره گیری از ظرفیت‌های فکری، ‌ فرهنگی و اجتماعی ایثارگران، ‌ تحول و نوآوری در سازمان و مدیریت، تعامل موثر با دستگاه‌های مختلف و ارتقای سلامت جسمی و روحی ایثارگران در نظر گرفته شده است.

وی افزود: بر اساس این راهبرد‌ها برنامه ریزی‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت صورت گرفته که معاونان و مدیران مربوطه طرح‌های مربوط به حوزه‌های خود را در گردهمایی مدیران استان‌ها و مدیران ستادی بنیاد مطرح و تشریح خواهند کرد.

انصاری بیشترین برنامه ریزی انجام شده را در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارتقای توانمندی و سلامت ایثارگران عنوان و تاکید کرد: مطالب مربوط به درون سازمان در خصوص تحول و نوآوری در سازمان و مدیریت نیز به وسیله معاونان تشریح خواهند شد و امیدواریم با اجرای این برنامه‌ها، بنیاد شهید و امور ایثارگران در تراز بالاتری به عنوان یک نهاد فرهنگی قرار بگیرد و به جایگاه بهتری در جامعه دست یابد.

این همایش با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین شهیدی محلاتی نماینده ولی فقیه، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در روز نخست و حجت الاسلام و المسلمین حسنی در روز دوم همایش آغاز و پس از تشریح برنامه‌ها توسط سردار انصاری قائم مقام بنیاد، هریک از معاونان و مدیران مستقل برنامه‌های حوزه کاری خود را تشریح خواهند کرد.

بنیاد شهید و امور ایثارگران بودجه جامعه رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فرهنگ ایثار و شهادت فرهنگی و اجتماعی فناوری اطلاعات لایحه بودجه معاون رئیس جمهور نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر