کد خبر: 137897 A

در دیدار " قبادی دانا " و " نفریه " مقرر شد همکاریهای جدیدی از جمله گنجاندن موضوعات مورد تاکید جمعیت هلال احمر در کتابهای تالیفی سازمان بهزیستی برای مهدهای کودک و تاسیس کانون غنچه‌های هلال در مراکز نگهدای از کودکان بی‌سرپرست انجام شود.

ایلنا: کانون غنچه‌های هلال احمر در مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست سراسر کشور تاسیس و راه اندازی می‌شود.

به گزارش ایلنا، در دیدار رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور که در راستای همکاریهای موفق سازمان جوانان هلال احمر و سازمان بهزیستی انجام شد، مقرر شد تفاهم نامه قبلی بین جمعیت هلال احمر و سازمان بهزیستی که اردیبهشت ماه امسال به امضای طرفین رسید اما ابلاغ نشد، توسط سازمان بهزیستی به مراکز استانی و شهرستانی ابلاغ شود.

با اجرایی شدن این تفاهم نامه علاوه بر تسهیل حضور کانون‌های غنچه هلال در مهدهای کودک، خدماتی توسط سازمان جوانان هلال احمر به کودکان و نوجوانان تحت سرپرستی سازمان بهزیستی ارایه می‌شود.

همچنین در دیدار " قبادی دانا " و " نفریه " مقرر شد همکاریهای جدیدی از جمله گنجاندن موضوعات مورد تاکید جمعیت هلال احمر در کتابهای تالیفی سازمان بهزیستی برای مهدهای کودک و تاسیس کانون غنچه‌های هلال در مراکز نگهدای از کودکان بی‌سرپرست انجام شود.

بهزیستی جمعیت هلال احمر کودکان کودکان و نوجوانان معاون هلال احمر سرپرست تاسیس مراکز غنچه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر