کد خبر: 137907 A

مدیرکل دفتر فناوری و تحول اداری سازمان غذا و دارو، از عدم تمدید مجوز شرکت تعاونی انجمن داروسازان به بعنوان مجری برچسب اصالت و سلامت خبر داد.

ایلنا: مدیرکل دفتر فناوری و تحول اداری سازمان غذا و دارو، از عدم تمدید مجوز شرکت تعاونی انجمن داروسازان به بعنوان مجری برچسب اصالت و سلامت خبر داد.

به گزارش ایلنا، " بهروز جنت " با نامه‌ای به معاونان غذا و داروی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، اعلام کرد: با توجه به پایان اعتبار مجوز شرکت تعاونی انجمن داروسازان برای صدور و الصاق برچسب اصالت و سلامت در تاریخ ۳۰ آذر امسال، و با توجه به گزارش دانشگاههای علوم پزشکی کرمانشاه، بیرجند، اصفهان، گیلان، قزوین، آذربایجان غربی و مازندران، مبنی بر تخلف این شرکت در الصاق برچسب، مراتب در کمیته اصالت و سلامت سازمان غذا و دارو مطرح و با تمدید مجوز شرکت تعاونی انجمن داروسازان برای صدور و الصاق برچسب اصالت و سلامت، تا اطلاع ثانوی موافقت نشد.

به گفته وی، همچنین مقرر شد بررسی تخلفات شرکت تعاونی انجمن داروسازان توسط دفتر حقوقی سازمان غذا و دارو عندالزوم مرجع قضائی پیگیری شود و تا حصول نتیجه بررسی، هیچگونه ترخیص یا سفارش برچسب اصالت و سلامت این شرکت از اول بهمن ماه سال جاری صورت نپذیرد و در سامانه‌های مربوطه تایید نشود.

آذربایجان غربی اصفهان سازمان غذا و دارو سلامت علوم پزشکی فناوری مجوز تخلفات اصالت برچسب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر