کد خبر: 139593 A

مسئول اداره امور رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت:

معاونتهای دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها لازم است با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که برای بانک شناسنامه خوابگاه‌ها از پیش تعیین شده است با مراجعه به لینک مربوطه نسبت به ثبت و ارسال اسامی دانشجویان حداکثر تا تاریخ ۶ بهمن اقدام کنند.

ایلنا: مسئول اداره امور رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت گفت: اسامی دانشجویان متأهل توسط معاونت آموزشی وزارت بهداشت از سامانه الکترونیکی سما استخراج و برای دریافت سبد کالا به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارسال شد.

به گزارش ایلنا، " پونه جهانگیری " با اعلام این خبر افزود: پس از پیگیری و مذاکرات انجام شده با توجه به اینکه معاونت اجرایی ستاد بسیج اقتصادی کشور نسبت به اخذ آمار و فهرست اسامی دانشجویان متأهل از معاونت دانشجویی و فرهنگی وزارت بهداشت اقدام کرده است، به همین منظور سامانه ثبت اطلاعات بر روی سایت معاونت دانشجویی و فرهنگی راه اندازی شد.

جهانگیری گفت: معاونتهای دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها لازم است با استفاده از نام کاربری و رمز عبوری که برای بانک شناسنامه خوابگاه‌ها از پیش تعیین شده است با مراجعه به لینک مربوطه نسبت به ثبت و ارسال اسامی دانشجویان حداکثر تا تاریخ ۶ بهمن اقدام کنند.

مسئول امور رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت اظهار داشت: ساز و کار اجرایی، فرآیند و شیوه توزیع سبد کالا هنوز از سوی مقامات ذیربط اعلام نشده است و سازمانهای مسئول اجرای این طرح در حال جمع اوری اطلاعات هستند و هر گونه گزارش و خبر تکمیلی مرتبط با این موضوع متعاقبا اعلام می‌شود.

بسیج وزارت بهداشت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی دانشجویان اسامی سبد ارسال مسئول کالا جهانگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر