کد خبر: 139609 A

معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر ایران، به عنوان نماینده جمعیت در نشست مراقبت‌های بهداشتی در معرض خطر از ۹ تا ۱۱ بهمن ۹۲ در شهر بروکسل پایتخت بلژیک شرکت خواهد کرد.

ایلنا: نماینده جمعیت هلال‌احمر ایران با توجه به عضویت این جمعیت در گروه مرجع نهضت بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر با موضوع پروژه مراقبتهای بهداشتی در معرض خطر، در این نشست حاضر خواهد شد.

به گزارش ایلنا، به این منظور محمد شهاب‌الدین محمدی‌عراقی، معاون امور بین‌الملل و حقوق بشردوستانه جمعیت هلال‌احمر ایران، به عنوان نماینده جمعیت در نشست مراقبت‌های بهداشتی در معرض خطر از ۹ تا ۱۱ بهمن ۹۲ در شهر بروکسل پایتخت بلژیک شرکت خواهد کرد.

هدف از برگزاری این نشست تبادل نظر و اطلاعات با جمعیت‌های ملی عضو گروه مرجع و کمیته بین‌المللی صلیب‌سرخ در زمینه فعالیت‌های آتی گروه برای پیشبرد پروژه مراقبت‌های بهداشتی در معرض خطر در سطح جهانی و در ‌‌نهایت ارایه گزارش عملکرد گروه به شورای نمایندگان بعدی که در ۲ سال آینده برگزار خواهد شد، است.

در این نشست همچنین جمعیتهای ملی منتخب صلیب‌سرخ و هلال‌احمر و نمایندگان دولت‌ها شرکت کرده و پیرامون موضوعاتی از قبیل چگونگی حمایت قانونی از مجروحان، بیماران، پرسنل مراقبت بهداشتی و تسهیلات مراقبت بهداشتی بحثو گفت‌وگو خواهد شد.

امور بین الملل ایران بلژیک پایتخت جمعیت هلال احمر حقوق دولت صلیب سرخ معاون هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر