کد خبر: 146493 A

استانداردهای مدیریت بیمارستانی؛ مدیریت منابع و تجهیزات پزشکی؛ مدیریت بیمارستان‌ها در نظان سلامت کشور؛ الزامات و کاستی؛ نقش راهبری دانشگاه‌ها در مدیریت بیمارستانی علمی جامع نگر؛ از محورهای این سمینار است.

ایلنا: استاد یار دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: سمینار مدیریت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی ویژه مدیران واحدهای بهداشتی درمانی از ۳۰ بهمن ماه تا ۱ اسفندماه در مرکز همایشهای مجتمع بیمارستانی امام خمینی برگزار می‌شود.

به گزار ش خبرنگار ایلنا؛ زهرا خزاعی‌پور در نشست خبری سمینار مدیریت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی که امروز در بیمارستان امام خمینی برگزار شد، گفت: جمع بسیاری از برجسته‌ترین متخصصان دانشمندان و شخصیت‌های علمی اجرایی در این سمینار حضور خواهند داشت.

وی افزود: سمینار مدیریت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ پژوهشکده علوم اعصاب و مرکز همکاری‌های ژاپن در خاور میانه برگزار می‌شود.

خزاعی‌پور به محورهای سمینار مدیریت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی اشاره کرد و افزود: ‌ استانداردهای مدیریت بیمارستانی؛ مدیریت منابع و تجهیزات پزشکی؛ مدیریت بیمارستان‌ها در نظان سلامت کشور؛ الزامات و کاستی؛ نقش راهبری دانشگاه‌ها در مدیریت بیمارستانی علمی جامع نگر؛ از محورهای این سمینار است.

به گفته وی محورهای دیگر این سمینار اعتبار بخشی و حاکمیت بالینی در مدیریت بیمارستانی مقایسه مدلهای مختلف مدیریت بیمارستان؛ بیمارستان‌های ارتقا دهنده سلامت؛ خیرین سلامت است.

متخصص پزشکی پیشگیری و ا جتماعی گفت: در سمینار مدیریت بیمارستانی و تجهیزات پزشکی ۸ پنل و حدود ۲۳ سخنرانی داریم.

امام خمینی بیمارستان تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران زهرا ژاپن سلامت مدیریت سمینار بیمارستانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر