کد خبر: 149820 A

بیمارستان امام سجاد(ع) با ۶۵ میلیارد تومان سرمایه از محل کمک‌های مردمی در هفده بخش تخصصی و شش اتاق عمل مجهز با هفتاد و پنج درصد تخفیف برای زائران امام حسین(ع) خدمات پزشکی و بهداشتی ارایه می‌کند.

ایلنا: رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات در جریان بازدید از مراحل پایانی اجرای پروژه بزرگ بیمارستان امام سجاد(ع) در کربلای معلی اعلام کرد این بیمارستان برای ارایه خدمات پزشکی به زایران طی شش ماه آینده به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا، " حسن پلارک " در این باره گفت: این بیمارستان با ۶۵ میلیارد تومان سرمایه از محل کمک‌های مردمی در هفده بخش تخصصی و شش اتاق عمل مجهز با هفتاد و پنج درصد تخفیف برای زائران امام حسین(ع) خدمات پزشکی و بهداشتی ارایه می‌کند.

وی افزود: طرح ساخت این مرکز بهداشتی و درمانی در زمینی به وسعت ۲۰۶۷ متر و زیربنای ۱۲هزار مترمربع با ۱۷ بخش و ۱۲۰ تخت بیمارستانی در ۶ طبقه ساخته شده که در حال حاضر در مرحله تامین تجهیزات قرار دارد.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات خاطرنشان ساخت: بیمارستان ۱۲۰ تختخوابی امام سجاد(ع) با بخشهای دندانپزشکی، اطفال، چشم پزشکی، زنان و زایمان، ناباروری، پاتولوژی، پوست، اورتوپدی، گوش، حلق و بینی، واحد CCUوICU، آندوسکوپی و کولونوسکوپی، اتاقهای عمل، بستری اورژانس جهت رفاه حال زائرین و مجاورین حرمهای شریفه در کربلای معلی از پروژه‌های اجرایی ستاد قرار گرفته است.

امام حسین بهداشتی و درمانی بیمارستان پوست زایمان زنان سرمایه کربلا کمک های مردمی امام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر