کد خبر: 149873 A

استفاده از امکانات مادی؛ معنوی هر دو دستگاه در راستای انتقال و توسعه کمی و کیفی دانش و مهارت و فن آوری و برنامه ریزی دوره‌های آموزشی و علمی پژو هشی، بهداشتی، درمانی و تلاش به منظور بهره‌مندی از توان علمی، تخصصی، فنی و اجرایی فی مابین از موضوعات این تفاهم نامه است.

ایلنا: تفاهم نامه همکاری بین جمعیت هلال احمر و سازمان نظام پزشکی ظهرامروز(شنبه) منعقد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ به منظور گسترش همکاری های متقابل اجرایی و عملیاتی، آموزشی و علمی و آزمایشگاهی، پژوهشی و فن آوری، بهداشتی، درمانی و توانبخشی، عام المنفعه و… ما بین جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سازمان نظام پزشکی به منظور بهره گیری از تجارب، امکانات، توانمندی و ظرفیتهای هر دو دستگاه در سطح استان و کشور این تفاهم نامه منعقد شد.

بنابراین گزارش؛ استفاده از امکانات مادی؛ معنوی هر دو دستگاه در راستای انتقال و توسعه کمی و کیفی دانش و مهارت و فن آوری و برنامه ریزی دوره‌های آموزشی و علمی پژو هشی، بهداشتی، درمانی و تلاش به منظور بهره‌مندی از توان علمی، تخصصی، فنی و اجرایی فی مابین از موضوعات این تفاهم نامه است.

بر اساس این گزارش؛ همکاری سازمان نظام پزشکی با جمعیت در رابطه با ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی، بهداشتی، درمانی و غیره از سوی سازمان؛ برنامه ریزی و هماهنگی و ایحاد تسهیلات لازم جهت بهره برداری از توانمندی و پتانسیل سازمان جهت ارتقای توان بهداشتی درمان و توانبخشی جمعیت از جمله بندهای این تفاهم نامه است.

همچنین همکاری متقابل در تدوین تالیف و‌ ترجمه کتاب و متون و جزوات و مقالات علمی، آموزشی و پژوهشی و برنامه ریزی جهت آموزشهای ویژه په امدادگران حج و عتبات سازمان از دیگر بندهای این تفاهم‌نامه است.

پژو جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران درمان دوره های آموزشی سازمان نظام پزشکی مقالات علمی همکاری نامه تفاهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر