کد خبر: 149879 A

رئیس جمعیت هلال احمر خبرداد:

سازمان هلال احمر یک سازمان مردم نهاد، مردمی و داوطلبانه است که بعد ملی و بین المللی دارد / مسئله عمده‌ای که جمعیت هلال احمر دنبال می‌کنند نجات، درمان اضطراری و اسکان است.

ایلنا: رئیس جمعیت هلال احمر ایران گفت: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با برپایی بیش از ۱۰ هزار پایگاه جاده‌ای و حضور بیش از ۲۰ هزار نیرو خاجرذامی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ " محمد فرهادی " در مراسم امضاء تفاهم نامه فی مابین جمعیت حلال احمر و سازمان نظام پزشکی که امروز برگزارشد، گفت: سازمان هلال احمر یک سازمان مردم نهاد، مردمی و داوطلبانه است که بعد ملی و بین المللی دارد.

وی با اشاره به ارائه خدمات داوطلبانه به نیازمندان، محرومان و در راه ماندگان ازسوی سازمان هلال احمر گفت: مسئله عمده‌ای که جمعیت هلال احمر دنبال می‌کنند نجات، درمان اضطراری و اسکان است.

فرهادی به همکاری سازمان هلال احمر در بهداشت و درمان کشور اشاره کرد و افزود: توانبخشی از جمله مواردی است که جمعیت هلال احمر به خوبی توانسته است، نسبت به آن اقدام کند.

وی در ادامه سازمان نظام پزشکی را خانه جامعه پزشکی عنوان کرد و افزود: سازمان نظام پزشکی و جمعیت هلال احمر با همکاری بهتر و بیشتر خدمات پیشگیرانه بهداشتی درمانی و آموزشی ارائه خواهند داد.

ایران بهداشت و درمان جامعه پزشکی جمعیت هلال احمر درمان رئیس جمعیت هلال احمر سازمان نظام پزشکی سلامت مسافران نوروزی هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر