کد خبر: 150217 A

ارزش این سبدهای غذایی با توجه به فرهنگ و جمعیت هر استان و کمکهای داوطلبان و خیرین استان، متفاوت بوده و ارزش آن حداقل ۱۵۰ هزار تومان و حداکثر ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

ایلنا: رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از توزیع سبدهای غذایی طرح فرشتگان رحمت از ۱۵ اسفند در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، " فرحناز رافع " با اعلام اینکه بیش از ۲۹۰ هزار سبد غذایی عیدانه از ۱۵ اسفندماه میان زنان سرپرست خانوار، بدسرپرست، بی‌سرپرست، بیماران و نیازمندان توزیع می‌شود، ارزش این سبدهای غذایی را در استانهای کشور بر اساس کمکهای داوطلبانه مردم و خیرین، بین ۱۵۰ تا ۴۰۰ هزار تومان بیان کرد.

وی در آستانه توزیع سبدهای غذایی عیدانه این سازمان گفت: ارزش این سبدهای غذایی با توجه به فرهنگ و جمعیت هر استان و کمکهای داوطلبان و خیرین استان، متفاوت بوده و ارزش آن حداقل ۱۵۰ هزار تومان و حداکثر ۴۰۰ هزار تومان خواهد بود.

رئیس سازمان داوطلبان با بیان اینکه این سبدهای عیدانه میان یک میلیون و ۱۷۰ هزار نفر توزیع می‌شود، افزود: این اقلام شامل برنج، روغن، ‌چای، شکر و حبوبات می‌شود و در برخی استان‌ها اقلامی از جمله البسه، شیرینی، گردو و… نیز در این سبد‌ها قرار خواهد گرفت.

رافع همچنین از توزیع سرانه جوانان جمعیت هلال احمر نیز خبر داد و گفت: در توزیع سبدهای عیدانه، سرانه جوانان نیازمندی که عضو سازمان جوانان جمعیت هلال احمر هستند، نیز توزیع می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: افراد نیازمندی که از سوی مددکاران داوطلب جمعیت هلال احمر در سطح شهر‌ها و روستا‌ها شناسایی شده‌اند تحت پوشش غیرمستمر این طرح قرار دارند.

برنج پوشش جمعیت هلال احمر چای زنان شکر هلال احمر توزیع روستا سبدهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر