کد خبر: 154942 A

سخنگوی سازمان امداد و نجات هلال احمر خبر داد؛

نیروهای امدادی جمعیت ۲ هزار و ۳۸۰ نفر از این افراد را تحت درمان سرپایی قرار داده و ۲۳۷ نفر را نیز بعد از اقدامات درمانی اولیه به مراکز درمانی منتقل کردند.

ایلنا: سخنگوی سازمان امداد و نجات گفت: با تلاش شبانه روزی امدادگران جمعیت هلال احمر، از ابتدای طرح امداد و نجات نوروزی در ۲۵ اسفند تا روز گذشته بیش از ۸ هزار نفر تحت پوشش امدادی قرار گرفتند.

به گزارش ایلنا، " حسین درخشان " از امدادرسانی به ۸ هزار و ۱۷۰ مسافر نوروزی خبر داد و افزود: از آغاز طرح نوروزی تا روز گذشته ۵۴۷ عملیات امدادی با موفقیت پشت سر گذاشته شده است.

وی به تحت تاثیر قرار گرفتن ۸ هزار و ۷۳۵ نفر در این حوادثاشاره کرد و افزود: ۸ هزار و ۷۰۱ نفر نیز در حوادثبه وقوع پیوسته دچار آسیب دیدگی شدند.

درخشان خاطر نشان کرد: نیروهای امدادی جمعیت ۲ هزار و ۳۸۰ نفر از این افراد را تحت درمان سرپایی قرار داده و ۲۳۷ نفر را نیز بعد از اقدامات درمانی اولیه به مراکز درمانی منتقل کردند.

وی افزود: حضور به موقع نیروهای جمعیت هلال احمر در این مدت، باعثنجات ۵۳۱ نفر از مرگ حتمی شد.

درخشان با اشاره به انجام ۶۴ عملیات رهاسازی در این مدت، افزود: با کمک نجاتگران، ۳ هزار و ۹۳۳ مسافر تحت اسکان اضطراری قرار گرفتند.

وی تصریح کرد: در این مدت، ۳۲ ساعت پرواز امدادی در ۴۲ سورتی انجام پذیرفته است.

آسیب دیدگی امداد و نجات نوروزی پوشش جمعیت هلال احمر درمان سازمان امداد و نجات شبانه روزی طرح نوروزی مراکز درمانی هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر