کد خبر: 154945 A

طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی تا ۱۵ فروردین ماه جاری با مشارکت ۲۰ هزار نفر از اعضای جوانان هلال احمر، در یک هزار پایگاه سراسر کشور اجرا می‌شود.

ایلنا: طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی سازمان جوانان هلال احمر که از ۲۷ اسفند سال گذشته آغاز شده است، در دو روز نخست یازده هزار و ۳۱۳ مسافر نوروزی به ایستگاههای سلامت در این طرح مراجعه کردند.

به گزارش ایلنا، " وحید رحمتی " مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر با اعلام این خبر افزود: در دو روز نخست اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، بیش از ۲۰ هزار نفر از هموطنان نماز را در خمیه‌های نماز این طرح اقامه کردند.

وی گفت: همچنین در این روز، هفت هزار و ۷۹ کودک از فضاهای دوستدار کودک برپا شده در قالب طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی بهره‌مند شدند.

رحمتی اظهارداشت: بر اساس آمارهای موجود، در روز نخست اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، ۱۶۳ هزار و ۱۸۴ مورد اقلام فرهنگی شامل نقشه، بروشور و سایر اقلام فرهنگی توزیع شده است.

به گفته وی، سه هزار و ۶۴۱ از اعضای جوان هلال احمر در اجرای روز نخست طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، مشارکت داشتند که از این تعداد دو هزار و ۳۷۱ نفر در پایگاههای ثابت و مابقی در پایگاههای سیار مشارکت داشته‌اند.

جمعیت هلال احمر روابط عمومی سلامت مسافران نوروزی هلال احمر ملی نماز ایمنی جوان نوروزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر