کد خبر: 154947 A

مراکز توزیع دارویی استانهای تحت پوشش شرکت پخش سها هلال به جز استان تهران در ایام تعطیلات نوروز از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و در ایام غیر تعطیل همه مراکز توزیع دارویی از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمات دارویی خواهند بود.

ایلنا: ساعت کار داروخانه‌های هلال احمر کشور در ایام نوروز(اول تا ۱۳ فروردین) اعلام شد.

به گزارش ایلنا، در روزهای اول تا چهارم فروردین ۹۳ داروخانه مرکزی هلال احمر واقع در خیابان طالقانی و داروخانه شمار ۲ هلال احمر واقع در خیابان جشنواره تهرانپارس از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ خدمات دارویی به شهروندان ارائه خواهند کرد. در ایام تعطیلات رسمی نوروز خدمات دارویی داروخانه تک نسخه‌ای هلال احمر از طریق داروخانه مرکزی هلال احمر انجام خواهد شد.

داروخانه‌های مرکزی و تک نسخه‌ای و شماره ۲ هلال احمر نیز در خیابان جشنواره تهرانپارس در ایام غیر تعطیل نوروز ۹۳ از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۷ خدمات دارویی را به مراجعان ارائه می‌کنند.

همچنین داروخانه هلال احمر تحت پوشش شرکت پخش سها هلال در جزیره کیش در روزهای ۵ تا ۱۲ فروردین از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۳ و ۱۸ تا ۲۲ در خدمت مردم کیش خواهد بود.

بر این اساس مراکز توزیع دارویی استانهای تحت پوشش شرکت پخش سها هلال به جز استان تهران در ایام تعطیلات نوروز از ساعت ۸ صبح تا ۱۳ و در ایام غیر تعطیل همه مراکز توزیع دارویی از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲:۳۰ آماده ارائه خدمات دارویی خواهند بود.

استان تهران ایام تعطیلات ایام تعطیلات نوروز ایام نوروز پوشش ساعت کار نوروز هلال احمر ساعت داروخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر