کد خبر: 181793 A

وزارت بهداشت در بخش دانشگاهی و غرفه «قرآن و طب»، میزبان علاقه مندان علوم قرآنی در عرصه حفظ تندرستی و سبک زندگی ایرانی - اسلامی با بهره گیری از معارف قرآنی است.

معاونت طب سنتی ایرانی - اسلامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در دومین حضور خود در بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، غرفه «قرآن و طب» را برپا می کند.

به گزارش ایلنا از وزارت بهداشت، در این نمایشگاه وزارت بهداشت با بهره گیری از دستاوردهای حکمای طب سنتی که در مکتب اسلام و ایران آموزش دیده اند، امسال نیز در غرفه «قرآن و طب» حضوری پررنگ دارد.

وزارت بهداشت در بخش دانشگاهی و غرفه «قرآن و طب»، میزبان علاقه مندان علوم قرآنی در عرصه حفظ تندرستی و سبک زندگی ایرانی - اسلامی با بهره گیری از معارف قرآنی است.

بر اساس این گزارش، معاونت طب سنتی ایرانی - اسلامی با شعار «طب سنتی، پیشگام در ارائه تدابیر خودمراقبتی برای حفظ تندرستی و ترویج سبک زندگی ایرانی - اسلامی» با برنامه های ویژه ای برای حفظ تندرستی و ترویج سبک زندگی ایرانی - اسلامی در طول این ایام از ساعت ۱۸ تا ۲۴، در غرفه «طب و قرآن» با همکاری انجمن علمی طب سنتی و متخصصین طب سنتی حضور دارد.

این برنامه ها شامل مشاوره تغذیه و اصول صحیح زندگی با بهره گیری از تدابیر طب سنتی، توزیع بروشورهایی با پیام های بهداشتی و زندگی سالم و تدابیر ماه رمضان، معرفی درمانگاه ها، پزشکان و کتاب های مورد تایید طب سنتی خواهد بود.

همچنین مسابقاتی طراحی و جوایزی نیز برای برندگان در نظر گرفته شده است.

ارائه مشاوره های طب سنتی از ساعت ۱۹ تا ۲۲ هر روز با گرفتن وقت قبلی در غرفه برقرار است.

بیست ودومین نمایشگاه بین المللی قرآن تا ۲۳ تیر ماه از ساعت ۱۸ تا ۲۴ در باغ موزه دفاع مقدس برپاست.

ایران دفاع مقدس سبک زندگی طب قرآن ماه رمضان موزه نمایشگاه بین المللی وزارت بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر