کد خبر: 182487 A

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمرخبرداد:

اتاق فکر سازمان امداد و نجات با بهره گیری جمعی از اندیشمندان و صاحبنظران حوزه امداد و نجات سراسر کشور در محل سازمان امداد و نجات راه اندازی شد.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از راه اندازی اتاق فکر با بهره گیری جمعی از اندیشمندان و صاحبنظران حوزه امداد و نجات سراسر کشور در این سازمان خبر داد.

به گزارش ایلنا، پیر حسین کولیوند، افزود: اتاق فکر سازمان امداد و نجات با بهره گیری جمعی از اندیشمندان و صاحبنظران حوزه امداد و نجات سراسر کشور در محل سازمان امداد و نجات راه اندازی شد.

وی اظهار داشت: این اتاق با هدف راه اندازی پایگاه فکری، بازسازی و اصلاح آئین نامه ها، دستورالعمل ها و فرایندها و در راستای اهداف و برنامه های راهبردی سازمان و ایجاد بانک اطلاعات و دریافت فکرهای مفید، تشکیل شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات خاطر نشان کرد: نخستین جلسه این اتاق با موضوع " بازنگری آئین نامه امداد و نجات " در هفته جاری تشکیل شد.

کولیوند افزود: این برای نخستین بار است که پس از تصویب و اجرایی سازی آئین نامه امداد و نجات در سال ۱۳۸۴ بازنگری و بروز رسانی این آئین نامه صورت می گیرد.

وی تصریح کرد: همچنین دبیرخانه این اتاق نیز جهت برنامه ریزی وتشکیل جلسات در معاونت برنامه ریزی و آموزش های تخصصی سازمان دایر است.

امداد و نجات امداد و نجات جمعیت هلال احمر سازمان امداد و نجات معاونت برنامه ریزی هلال احمر راه حوزه اتاق اندازی فکر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر