کد خبر: 219257 A

هدف از برگزاری این جشنواره معرفی توانمندی‌های علمی، فرهنگی و هنری افراد دارای معلولیت به جامعه، ایجاد انگیزه برای صاحبان ایده و نوآوری و مخترعان و قدر‌شناسی از تجارب موفق مدیریتی در حوزه معلولیت در سراسر کشور است.

مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد از برگزاری نخستین دوره «جشنواره ملی توانمندی‌های توان‌یاب» هم‌زمان با روز جهانی معلولان(دوازدهم آذرماه) و به منظور معرفی توانمندی‌های جامعه معلولان کشور خبر داد.

به گزارش ایلنا، «رضا سخن‌سنج» با اعلام این خبر اظهار داشت: هدف از برگزاری این جشنواره معرفی توانمندی‌های علمی، فرهنگی و هنری افراد دارای معلولیت به جامعه، ایجاد انگیزه برای صاحبان ایده و نوآوری و مخترعان و قدر‌شناسی از تجارب موفق مدیریتی در حوزه معلولیت در سراسر کشور است.

وی ادامه داد: نخستین دوره جشنواره توانمندی‌های توان‌یابان در سه محور هنری در رشته نقاشی، محور علمی در رشته اختراع مرتبط به معلولان با هدف ارتقا و بهبود کیفیت زندگی توان‌یابان و محور فرهنگی، اجتماعی با معرفی تجارب موفق مراکز و تشکل‌های حمایت گر حوزه معلولان برگزار خواهد شد.

دبیر نخستین دوره جشنواره علمی، فرهنگی و هنری توانمندی‌های توان‌یابان ادامه داد: با هماهنگی‌های به عمل آمده هدایای ویژه‌ای برای برگزیدگان این دوره در نظر گرفته شده است که در محورهای هنری و علمی سکه بهار آزادی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.

سخن‌سنج افزود: در بخش داوری از کار‌شناسان خبره در هر۳ محور برای انتخاب آثار دعوت به عمل آمده است و اسامی داوران جشنواره به زودی اعلام خواهد شد.

مدیر روابط عمومی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد افزود: علاقمندان برای ثبت نام و حضور در جشنواره، می‌توانند به سایت مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد به نشانی www. raad - charity. org مراجعه نموده و یا با ستاد اجرایی جشنواره به شماره ۸۸۳۷۱۰۹۶ تماس حاصل فرمایند.

معلولان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر