کد خبر: 231973 A

جمعیت هلال احمر ایران در عرصه بین الملل بسیار تاثیرگذار است و می‌توان از این ظرفیت برای توسعه صلح و بشردوستی استفاده کرد.

رئیس جمعیت هلال اجمر ایران، جزئیات سفر دبیرکل فدراسیون بین‌المللی صلیب‌سرخ و هلال‌احمر را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از اداره کل روابط عمومی و ارتباطات مردمی جمعیت هلال احمر، محمد فرهادی در مورد جزئیات سفر الحاج اس سی، دبیرکل فدراسیون جهانی صلیب سرخ و هلال احمر به ایران گفت: ایران یکی از کشورهای عضو هیئت حاکمه است و در سفر آتی خود ه ایران، در نظر دارد از بخشهای مختلف توانمندی‌های جمعیت هلال احمر بازدید کند.

وی با بیان اینکه سفر دبیرکل فدراسیون، اولین سفر وی به نقاط غیرجنگی محسوب می‌شود، گفت: در این سفر در نظر داریم که تفاهم نامه‌ای فی مابین دبیر کل فدراسیون، رئیس جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان محیط زیست به امضا برسد که بر اساس این تفاهم نامه از ظرفیت جوانان در راستای حفظ محیط زیست و توجه به سرزمین سبز استفاده می‌شود.

وی با بیان اینکه الحاج اس سی، در سفر سه روزه خود از امکانات جمعیت هلال احمر بازدید خواهد کرد گفت: جمعیت هلال احمر ایران در عرصه بین الملل بسیار تاثیرگذار است و می‌توان از این ظرفیت برای توسعه صلح و بشردوستی استفاده کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه این جمعیت دارای تنها موسسه آموزش عالی است، گفت: جمعیت هلال احمر ایران می‌تواند در راستای ایجاد مرکز آموزش بین المللی امداد و نجات در ایران کمک‌های شایانی به فدراسیون داشته باشد.

آموزش عالی امداد و نجات ایران جمعیت هلال احمر رئیس جمعیت هلال احمر روابط عمومی صلیب سرخ محیط زیست هلال احمر المللی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر