کد خبر: 234863 A

بر اساس این تفاهم‌نامه، همکاری‌های آتی در زمینه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی و تبادلات علمی و انتقال تجربه مطابق قوانین دو طرف میسر خواهد شد.

سند همکاری بین بیمارستان مرکز طبی کودکان و مرکز تحقیقات نقص ایمنی با انستیتو پاستور تونس به امضای طرفین رسید.

به گزارش ایلنا از دانشگاه علوم پزشکی تهران، بر اساس این تفاهم‌نامه، همکاری‌های آتی در زمینه‌های مختلف آموزشی و پژوهشی و تبادلات علمی و انتقال تجربه مطابق قوانین دو طرف میسر خواهد شد.

سند همکاری یادشده به امضای دکتر «نیما رضایی» مدیر مرکز طبی کودکان و معاون پژوهشی مرکز تحقیقات نقص ایمنی و دکتر «اصغر آقامحمدی» رئیس مرکز تحقیقات نقص ایمنی از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دکتر «حشمی لوزیر» و دکتر «ریدها بربوش» رئیس دپارتمان ایمونولوژی از انستیتو پاستور تونس رسید.

گفتنی است پیش از این نیز تفاهم نامه های همکاری بین مرکز طبی کودکان ایران و مراکز دانشگاهی آمریکا و اروپا شامل بیمارستان کودکان بوستون(دانشگاه هاروارد)، بیمارستان کودکان سیاتل(دانشگاه واشنگتن)، دانشگاه راکفلر(نیویورک)، دانشگاه اموری(آتلانتا)، انستیتو تحقیقاتی آلرژی و ایمونولوژی لاهویا(کالیفرنیا) و نیز مرکز تحقیقات پزشکی مولکولی از آکادمی علوم اتریش، دانشگاه استراسبورگ(فرانسه) و بیمارستان های دانشگاهی در ژنو(سوئیس)، ورشو(لهستان)، آتن(یونان)، سائوپائولو(برزیل)، باکو(آذربایجان)، بلاروس و فرایبورگ و دوسلدولف(آلمان) مطابق قوانین دانشگاه به امضا رسیده است.

آکادمی علوم آلرژی آلمان ایران بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشگاه هاروارد لهستان نیویورک یونان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر