کد خبر: 235881 A

سیدحسن هاشمی در این حکم محسن بهرامی، سید ابراهیم رئیسیون، سیدعلی صدرالسادات، عباس شیبانی و سیدعباس حسنی را به عنوان اعضای هیات امناء صرفه ­جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی اعضای هیات امناء صرفه­جویی ارزی در معالجه بیماران را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا؛ سیدحسن هاشمی در این حکم محسن بهرامی، سید ابراهیم رئیسیون، سیدعلی صدرالسادات، عباس شیبانی و سیدعباس حسنی را به عنوان اعضای هیات امناء صرفه ­جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب کرد.

در حکم وزیر بهداشت آمده است، به استناد ماده ۲ قانون هیأت امناء صرفه ­جویی ارزی در معالجه بیماران مصوب مجلس شورای اسلامی و با توجه به تعهد، تجربه و سوابق اجرایی، به موجب این ابلاغ به عنوان عضو هیأت امناء صرفه­جویی ارزی در معالجه بیماران منصوب می­شوید تا با استعانت از خداوند متعال و با رعایت جوانب شرعی و قانونی برای تحقق اهداف و وظایف هیأت امناء برای توسعه کمی و کیفی خدمات سلامت در جامعه بخصوص مراکز دانشگاهی اهتمام ورزید.

در این حکم، به کارگیری تمامی ظرفیت­ های قانونی هیأت امناء برای تحقق اهداف و برنامه­های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برنامه ­ریزی لازم برای بهره­وری و مدیریت بهینه منابع موجود با تأمین نیازهای دانشگاه های علوم پزشکی و مراکز تابعه و برنامه ریزی برای توسعه کمی و کیفی فعالیت­های بازرگانی هیأت امناء و واحدهای زیر مجموعه با نگاه اقتصاد مقاومتی به عنوان اهم انتظارات عنوان شده است.

برنامه ­ریزی برای ایجاد و بهره­مندی از توانمندی­های شرکت­های دانش بنیان و مراکز تحقیقاتی برای تقویت تولیدات داخلی، برنامه­ریزی و پیگیری مؤثر برای تقویت تولید ملزومات و تجهیزات پزشکی با رویکرد انتقال تکنولوژی به کشور، ایجاد ساز و کارهای بازرگانی مناسب برای انجام مأموریت­های هیأت امناء در قالب بنگاه­های اقتصادی کارآمد از دیگر انتظاراتی است که در این حکم به آن اشاره شده است.

اقتصاد مقاومتی بهداشت درمان و آموزش بهره وری تجهیزات پزشکی دانشگاه های علوم پزشکی سلامت صرفه جویی مجلس شورای اسلامی محسن بهرامی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر