کد خبر: 241603 A

وزیر بهداشت در جشن بیمه‌های همگانی:

خوشحال هستیم که بیمه شدن مردم ایران در دولت تدبیر برگزار می‌شود؛ خوشحال هستیم توجه ویژه‌ای به سلامت و حقوق مردم شده است.

وزیر بهداشت٬ درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه طرح تحول سلامت آغازی برای دسترسی و ایجاد عدالت در حوزه سلامت برای همه ایرانیان است٬ اظهار داشت: بدیهی است طرح تحول سلامت بدون داشتن بیمه‌های سلامت موفق نیست.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسن قاضی‌زاده هاشمی در جشن بیمه همگانی که صبح امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد٬ گفت: خوشحال هستیم که بیمه شدن مردم ایران در دولت تدبیر برگزار می‌شود؛ خوشحال هستیم توجه ویژه‌ای به سلامت و حقوق مردم شده است.

وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت آغازی برای دسترسی و ایجاد عدالت در حوزه سلامت برای همه ایرانیان است٬ اظهار داشت: بدیهی است طرح تحول سلامت بدون داشتن بیمه‌های سلامت موفق نیست.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با تشکر از علی ربیعی برای همراهی در اجرای طرح تحول سلامت٬ تصریح کرد: امیدواریم در ادامه مسیر از همراهی همه عزیزان بهره‌مند باشیم.

قاضی‌زاده هاشمی در پایان صحبت‌های خویش با تشکر از رئیس جمهور برای اجرای طرح تحول سلامت٬ ابراز داشت می‌توانیم آقای روحانی را رئیس جمهور سلامت محور بنامیم.

بهداشت درمان و آموزش حقوق دولت رئیس جمهور سلامت مردم ایران روحانی بیمه تحول خوشحال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر