کد خبر: 109933 A

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان سمنان از برگزاری جشن عاطفه ها در روزهای پایانی هفته جاری در ۷۰۶ پایگاه در این استان خبر داد.

ایلنا: مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان سمنان از برگزاری جشن عاطفه ها در روزهای پایانی هفته جاری در ۷۰۶ پایگاه در این استان خبر داد. مدیر کل کمیته امداد امام خمینی استان سمنان افزود: جشن عاطفه ها امسال با شعار در انتظار مهر حماسی در روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری برگزار می شود.
به گزارش ایلنا، نجفعلی انتظاری گفت: این جشن در روز چهارشنبه در سطح مدارس و با تشکیل ۵۲۱ پایگاه در مدارس، پنجشنبه در پایگاههای کمیته امداد، بسیج و مساجد شامل ۱۰۸ پایگاه امدادی، ۱۵ پایگاه بسیج و ۶۲ مسجد برگزار می شود. انتظاری گفت: جشن عاطفه روز جمعه نیز اختصاص به میعادگاه های نماز جمعه دارد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان سمنان از مردم نیکوکار و نوع دوست این استان خواست با مشارکت در این جشن بزرگ به یاری دانش آموزان نیازمند امده و کمک های نقدی و کالایی خود را تحویل پایگاه ها دهند.
در جشن عاطفه های سال گذشته مردم خیر استان سمنان بیش از یک میلیارد و ۸۲۷ میلیون ریال کمک های نقدی و کالایی خود را اهداء کردند.

استان سمنان بسیج دانش آموزان کمیته امداد کمیته امداد امام خمینی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی مسجد نماز جمعه جشن عاطفه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر