کد خبر: 112031 A

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه خبر داد:

مطالعات طرح راه ارتباطی سمنان – یزد به زودی آغاز می شود و امیدواریم هرچه سریعتر راه ارتباطی سمنان به یزد باز شود.

ایلنا: نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه با اشاره به اینکه راه های ارتباطی سمنان با جنوب و شمال این شهرستان باید باز شود، از اختصاص اعتبار برای مطالعه طرح راه ارتباطی سمنان – یزد خبر داد و گفت: مطالعات این طرح به زودی آغاز می شود و امیدواریم هرچه سریعتر راه ارتباطی سمنان به یزد باز شود.

به گزارش ایلنا، علیرضا خسروی در جلسه ارائه گزارش مردمی در مسجد ولیعصر(عج) سمنان افزود: ساماندهی ورودی و خروجی شهر سمنان نیز از دیگر موارد در حال پیگیری است، با توجه به اینکه بودجه های عمرانی کم است، اما در همین راستا ملاقات های متوالی و متعددی با وزارت راه و شهرسازی داشته ایم تا ورودی و خروجی سمنان هرچه سریعتر ساماندهی شود.

وی با اشاره به اینکه فرودگاه یکی از مطالبات مردم سمنان و اولویت های پیگیری ماست گفت: فرودگاه محور توسعه است و راه اندازی فرودگاه سمنان می تواند در جذب گردشگر و سرمایه گذار بسیار موثر باشد.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه همچنین از اختصاص اعتبار برای مطالعه و انتقال آب دریای خزر، احداثسد فینسک، دانشکده روانشناسی مهدیشهر، پیراپزشکی سرخه، دانشکده دامپزشکی شهمیرزاد و… در بودجه سالجاری خبر داد و گفت: برای تجهیز بخش سوانح سوختگی بیمارستان کوثر سمنان نیز در اصلاحیه بودجه سالجاری اعتبار قابل ملاحظه ای در نظر گرفته شده است.

خسروی با اشاره به اینکه یک وفاق و همدلی مناسبی بین نمایندگان استان سمنان ایجاد شده است، افزود: مشترکات ما خیلی بیشتر از اختلافات ما است و ماباید این مشترکات را پیدا کنیم و با وفاق و همدلی از حق مردم استان سمنان دفاع کنیم.

وی با اشاره به دو وظیفه قانونگذاری و نظارت نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: من به شخصه سعی کردم در تمام جلسات کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی شرکت کنم و حضور فعال داشته باشم و بیش از حدود ۲۵ بار در صحن علنی مجلس در بخشهای مختلف نظرات کارشناسی خود را ارائه داده ام.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس جمهور در هفته گذشته، گفت: در این جلسه سلام گرم مردم ولایتمدار سمنان را به ریس جمهور و فرزند این استان ابلاغ نمودم.

خسروی با بیان اینکه در این دیدار آقای روحانی در خصوص برنامه های سفر خود به نیویورک گزارشی را ارائه داد، افزود: رئیس جمهور تأکید کرد که در سفر به آمریکا که به منظور شرکت در اجلاس سازمان ملل انجام شده بود، هرگز از مواضع و اصول انقلابی و اسلامی نظام خارج نشدیم و بر منافع ملت و نظام در چهار چوبی که رهبری مشخص کرده بودند تأکید کردیم.

بودجه روانشناسی فرودگاه مجلس شورای اسلامی مسجد نمایندگان مجلس شورای اسلامی وزارت راه و شهرسازی یزد ملت سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر