کد خبر: 116152 A

اولین سفر شهرستانی استاندار سمنان به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان‌ها در مناطق مختلف استان سمنان با سفر به شهرستان میامی آغاز شد.

ایلنا - سمنان: اولین سفر شهرستانی استاندار سمنان به منظور بررسی مسائل و مشکلات شهرستان‌ها در مناطق مختلف استان سمنان با سفر به شهرستان میامی آغاز شد.

به گزارش ایلنا، در این سفر معاون امور عمرانی استانداری و جمعی از مدیران استان استاندار را همراهی می‌کردند و در بدو ورود به شهرستان به اتفاق امام جمعه، فرماندار و مسئولین شهرستان در گلزار شهدای شهر حضور یافتند و با نثار گل و قرائت فاتحه‌ای از شهیدان گرانقدر میامی تجلیل نمودند.

در ادامه استاندار سمنان با حجه الاسلام موسوی امام جمعه میامی دیدار و گفتگو کرد، در این دیدار امام جمعه میامی از تحولی که در استان ایجاد شده با توجه به حضور استاندار و از اینکه استاندار اولین شهرستان را میامی به عنوان منطقه محروم برای سفر انتخاب کردند تقدیر و تشکر نمود.

استاندار سمنان هم در این جلسه گفت: بسیار خوشحال و خرسندیم که در آغاز سفرهای شهرستانی توفیق دیدار مردم خوب، باصفا و متدین میامی را به دست آوردیم و اظهار امیدواری کرد که با همدلی و وحدت خدمات بیشتری به مردم ارائه و مسائل و مشکلات این منطقه حل شود.

همچنین استاندار سمنان به اتفاق امام جمعه و فرماندار میامی با حضور در منزل شهید سید علی حسینی و دیدار با مادر شهید از رشادت‌ها و ایثارگریهای این شهید عزیز تجلیل نمود.

استاندار سمنان افزود: ما به محضر خانواده شهدا آمده‌ایم تا از دعای شما عزیزان برای خدمتگزاری بیشتر به مردم بهره بگیریم.

استان سمنان امام جمعه خانواده فرماندار مشکلات معاون شهرستان استاندار سمنان میامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر