کد خبر: 122241 A

معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میامی با بیان اینکه در این شهرستان تعداد ۱۹ کلاس هوشمند وجود دارد اظهار داشت: در اکثر مجتمع های آموزشی شهرستان تخته هوشمند داریم.

ایلنا - سمنان: معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میامی با بیان اینکه در این شهرستان تعداد ۱۹ کلاس هوشمند وجود دارد اظهار داشت: در اکثر مجتمع‌های آموزشی شهرستان تخته هوشمند داریم.
به گزارش ایلنا، معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میامی در مراسم افتتاح اولین آزمایشگاه و یک کلاس هوشمند در مدرسه شهید طاهری میامی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۹ کلاس هوشمند در سطح شهرستان فعالیت می‌کنند اظهار داشت: از این تعداد پنج کلاس در شهر میامی افتتاح شده و ۱۴ کلاس دیگر در روستا‌ها به بهره برداری رسیده است.
مهدی حزب الهی افزود: در بخش کالپوش با توجه به سختی‌ها و مشکلات موجود اولین کلاس هوشمند در مدارس روستایی عشایری در روستای حسین آباد افتتاح شد که اکنون در این بخش تعداد شش کلاس هوشمند داریم.
معاون آموزشی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان میامی در ادامه به افتتاح اولین آزمایشگاه هوشمند در مدرسه شهید طاهری میامی اشاره داشت و افزود: با افتتاح این آزمایشگاه امکان برگزاری جشنواره‌های مختلف در زمینه علوم و آزمایشگاه و سایر مسائل علمی فراهم خواهد شد.

آموزش و پرورش شهرستان مدرسه مشکلات معاون افتتاح کلاس سمنان روستا هوشمند میامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر