کد خبر: 136692 A

نماینده مردم سمنان در مجلس:

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موفقیت آموزش و پرورش، همراهی مسئولان و فرهنگیان را می‌طلبد گفت: سمنان در قبولی کنکور جزو ۳ استان برتر کشور است.

ایلنا - سمنان: نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه شورای آموزش و پرورش نقطه اتکای معلمان است اظهار کرد: آموزش و پرورش پایه و اساس جامعه است.
به گزارش ایلنا، علیرضا خسروی افزود: همه موفقیت‌های امروز حاصل تلاش‌های دیروز معلمان و فرهنگیان است و همه مسئولان کنونی این نظام مقدس شاگرد کلاس‌های درس معلمان بوده‌اند.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت استفاده از تجربیات پیشکسوتان در امر تعلیم و تربیت بیان کرد: تکریم و احترام ویژه به همه پیشکسوتان وظیفه همه مسئولان و جامعه است.
علیرضا خسروی اظهار کرد: آموزش و پرورش استان سمنان در کشور جزو بهترین دستگاه‌های نظام تعلیم و تربیت است و این روند باید حفظ و بهبود یابد.
وی افزود: استان سمنان همواره در بسیاری از شاخص‌های مهم آموزش و پرورش مانند قبولی در کنکور سراسری جزو سه استان بر‌تر کشور بوده است.
خسروی موفقیت جامعه را در گرو موفقیت نظام تعلیم و تربیت عنوان و تصریح کرد: موفقیت آموزش و پرورش، همراهی مسئولان و فرهنگیان را می‌طلبد.
وی با اشاره به دیدار اخیر مدیرکل جدید آموزش و پرورش استان سمنان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان، از آیت الله شاهچراغی به عنوان پدری دلسوز برای آموزش و پرورش نام برد و حضور وی را در شورای آموزش و پرورش باعثانسجام بیشتر نظام تعلیم و تربیت استان دانست.
نماینده مردم سمنان، مهدی‌شهر و سرخه از محمدرضا جهان به خاطر پذیرش مسئولیت سنگین تعلیم و تربیت استان سمنان قدردانی و ابراز امیدواری کرد تا با حضور وی در رأس آموزش و پرورش استان سمنان، گام‌های بلندی برای این نهاد و دانش آموزان و فرهنگیان برداشته شود.

آموزش و پرورش آموزش و پرورش استان استان سمنان پیشکسوتان جهان دانش آموزان کنکور مجلس شورای اسلامی نماینده مردم سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر