کد خبر: 137857 A

در حکمی از سوی وزیر کشور؛

معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان از سوی وزیر کشور منصوب شد.

ایلنا: در حکمی از سوی وزیر کشور، معاون سیاسی - امنیتی استانداری سمنان منصوب شد.
به گزارش " ایلنا " به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، در حکم وزیر کشور خطاب به " محمد صارمی زاده " آمده است: برپایه این حکم و به پیشنهاد استاندار سمنان، به عنوان معاون سیاسی - امنیتی و اجتماعی استانداری منصوب می شوید.
همچنین در این حکم ابراز امیدواری شده است: ضمن تلاش برای ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها و سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشکری استان سمنان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی های نیروهای لایق و کارآمد، در تحقق برنامه و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت مطبوع و خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان سمنان موفق باشید.
" صارمی زاده " دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم انتظامی است و قائم مقام کمیته انقلاب اسلامی استان لرستان و فرمانده این کمیته در استان کهگیلویه و بویراحمد، جانشین انتظامی استان فارس با درجه سرتیپ دوم پاسدار، مشاور استاندار و دبیر شورای تامین استان فارس، شهردار مناطق ۱۸ و ۲۱ تهران، فرماندار خرم آباد و معاون سیاسی - امنیتی لرستان و… از جمله سوابق اجرایی معاون جدید سیاسی - امنیتی استانداری سمنان است.
شایان ذکر است: پیش از این " علیرضا خلخالی " که ارتباط نزدیک و خوبی با رسانه های استان داشت، معاون سیاسی - امنیتی استاندار سمنان بوده است.

پیام خداحافظی آقای خلخالی
معاون سیاسی - امنیتی سابق استاندار سمنان هم در پیامی از مردم دیار قومس خداحافظی کرد.

" علیرضا خلخالی " که مدت ها در این استان منشا خدمات گسترده و اثربخشی بود، به طور رسمی از مردم دیار قومس خداحافظی کرد.
وی در پیام خود آورده است: اکنون که تقدیر بر این شده است که در خطه دیگری توفیق خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را داشته باشم، فرصت را مغتنم شمرده و از همدلی و همراهی همه مردم و مسئولان و رسانه های استان سمنان قدردانی می کنم.
هم زمان با خداحافظی علیرضا خلخالی، محمد صارمی زاده به عنوان معاون جدید سیاسی امنیتی استاندار سمنان منصوب شد.

استان سمنان استان کهگیلویه و بویراحمد انقلاب اسلامی رسانه معاون معاون سیاسی امنیتی معاون سیاسی امنیتی استاندار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وزیر کشور سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر