کد خبر: 138990 A

در نشست هم اندیشی اصحاب رسانه با شهردار شهمیرزاد مطرح شد

شهردار شهمیرزاد با بیان اینکه شهمیرزاد در آینده به شهری امن و پویا برای تمامی فصول تبدیل می شود گفت: امنیت لازمه همه فعالیت ها است.

ایلنا - سمنان: شهردار شهمیرزاد در نشست هم اندیشی با خبرنگاران به بحث، تبادل نظر و گفت‌و‌گو پرداخت.

به گزارش ایلنا، علیرضا امینی شاد در نشست هم اندیشی با خبرنگاران استان سمنان در سالن اجتماعات شهرداری شهمیرزاد اظهار کرد هنر مدیران پررنگ کردن نقش مردم در توسعه محلات، بخش‌ها، شهر‌ها، شهرستان‌ها و در ‌‌نهایت کشور است.
وی افزود: شهر‌ها باید مردم محور باشند و شهردار محوری یا شوراء محوری اشتباه است.
شهردار شهمیرزاد با اشاره به روند اشتباه توسعه‌ای در کشور بیان کرد: توسعه کشور باید از پایین به بالامحقق شود.
امینی شاد با بیان اینکه شهمیرزاد در آینده به شهری امن و پویا برای تمامی فصول تبدیل می‌شود گفت: امنیت لازمه همه فعالیت‌ها است.
وی با اشاره به نقش نهاد‌های امنیتی مانند ارگان‌های نظامی و انتظامی تصریح کرد: مدیریت شهری نیز در کنار این نهاد‌ها وظیفه دارد تا امنیت را به فضا‌های شهری ببرند.
شهردار شهمیرزاد نور‌پردازی مناسب و تأمین فضاهای مطلوب و امن برای شهر‌ها را از جمله اقداماتی دانست که مدیریت شهری می‌تواند برای امنیت شهر‌ها انجام دهد.
امینی شاد با اشاره به زمینه‌های پویایی شهمیرزاد در آینده‌ای نزدیک عنوان کرد: پویایی در شهمیرزاد در دو محور ایجاد نشاط و رونق اقتصاد شهری محقق می‌شود.
وی افزود: مدیریت شهری شهمیرزاد برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی متعددی را برای محقق شدن پویایی شهری در این شهر پیش بینی کرده است.

اجتماعی و اقتصادی استان سمنان اصحاب رسانه اقتصاد برنامه های فرهنگی سالن اجتماعات شهرداری امنیت هنر سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر