کد خبر: 164411 A

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود از برگزاری آزمون تعیین سطح طرح آیه‌های تمدن بسیج دانش‏ آموزی با شرکت یک هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در شهرستان شاهرود خبر داد.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود از برگزاری آزمون تعیین سطح طرح آیه‌های تمدن بسیج دانش‏ آموزی با شرکت یک هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز در شهرستان شاهرود خبر داد.
به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود گفت: در آزمون مبنای طرح آیه‏‌های تمدن، بیش از یک هزار و ۵۰۰ نفر از دانش ‏آموزان دختر و پسر شهرستان شاهرود شرکت کرده ‏اند.
محمدمهدی اسماعیلی افزود: شرکت‌کنندگان از پایه‌های ششم، هفتم، سوم راهنمایی و اول، دوم و سوم متوسطه در رشته‌های ریاضی و تجربی و انسانی شرکت کردند.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: این آزمون بر اساس کتاب درسی دانش ‏آموزان و در جهت سطح‌بندی علمی شرکت‌کنندگان در طرح آیه ‏های تمدن بسیج دانش ‏آموزی برگزار شد.
اسماعیلی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان با توجه به کسب تراز آزمون در طرح پذیرفته می‌‏ شوند، اظهار کرد: دانش ‏آموزان پایه ششم تا سوم دبیرستان که شرط معدل اعلام شده را داشته‏‌اند، در آزمون ورودی شرکت کرده ‏اند که به ترتیب رتبه در گروه‌های(الف) و(ب) طرح آیه‏‌های تمدن عضو می‌‏ شوند.
وی افزود: با توجه به اعلام در گروه(الف) تمام خدمات علمی آموزشی رایگان است و با توجه به ظرفیت اعلامی افراد عضو این گروه می‌‏شوند، به عنوان نمونه، ۳۰ هزار نفر در پایه ششم ابتدایی در سراسر کشور در گروه(الف) قرار می‌‏ گیرند.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود بیان کرد: افرادی که رتبه پایین‏ تری در آزمون مبنا کسب کنند و در گروه(الف) پذیرفته نشوند، می‌‏توانند در گروه(ب) عضو شوند و به صورت نیم‌ب‌ها از خدمات طرح برخوردار شوند.
اسماعیلی با اشاره به طرح آیه‏‌های تمدن بسیج دانش ‏آموزی گفت: سلسله برنامه‏ هائی که برای ارتقای تحصیلی، افزایش معدل و کسب رتبه‏‌های بر‌تر و پذیرش در دانشگاه‏‌های مرجع از طریق کلاس‏‌های آموزشی، آزمون‏‌های پیشرفت تحصیلی، ارائه کتب کمک آموزشی، انجام مشاوره‏‌های تحصیلی ومواردی از این دست به صورت رایگان برگزار می‌‏ شود به عنوان طرح آیه‏‌های تمدن مطرح است.
رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود خاطرنشان کرد: نتایج آزمون از طریق سایت مؤسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام اعلام می‌شود و شرکت‌کنندگان می‌‏توانند با مراجعه و ورود کلمه عبور و شماره داوطلبی کارنامه تفضیلی خود را دریافت کنند.
وی تأکید کرد: در سال‌های گذشته نیز دانش آموزان در این طرح شرکت و از برنامه ‏های علمی آموزشی آن بهره‏ برداری کرده و موفقیت‏‌هایی نیز در کنکور کسب کرده‏‌اند.

استان سمنان بسیج تمدن دانش آموز دانش آموزان روابط عمومی کتاب درسی کلاس های آموزشی کنکور اسلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر