کد خبر: 199742 A

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور خبر داد؛

معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناسبت هفته دولت، ضمن حضور در گلزار شهدای شهر سمنان و بازدید از مجتمع فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار از ساماندهی ۱۵ درصد از گلزارهای شهدای کشور خبر داد.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران پس از بازدید از مجتمع فرهنگی و ورزشی ایثار در سمنان گفت: برنامه‌های متعددی در حوزه‌های فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ویژه خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران، جانبازان اندیشیده شده است و در همین راستا در نظر داریم تا مجتمع‌های فرهنگی، ورزشی و توان‌بخشی ایثار را در سراسر کشور زیرپوشش و حمایت قرار دهیم.

به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید محمدعلی شهیدی محلاتی افزود: این مجتمع‌ها به‌صورت زنجیره‌ای و زیر نظر هیئت‌مدیره فعالیت می‌کنند تا بتوان مشکلات آن‌ها را بر اساس اساسنامه‌ای که تهیه‌شده است، برطرف کرد.

معاون رییس‌جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خبرنگاران در گلزار شهدای گمنام سمنان گفت: ساماندهی ۱۵ درصد از گلزارهای کشور در دست اقدام است و تلاش می‌کنیم تا این پروژه‌ها تا پایان سال جاری به بهره‌برداری برسد ضمن اینکه ساماندهی ۶۵ درصد از گلزارهای شهدای کشور تکمیل شده است و ساماندهی ۲۰ درصد از گلزارهای شهدا در کشور هنوز انجام نشده است.

وی در ادامه گفت: در قانون بودجه سال جاری، ‌ در قالب بودجه‌های استانی برای تکمیل ساماندهی گلزارهای شهدا اعتباراتی در نظر گرفته شده که امیدواریم گلزارهای نیمه‌تمام را هرچه سریع‌تر به اتمام برسانیم.

بنیاد شهید و امور ایثارگران بودجه جانبازان خانواده های معظم شهدا دولت رییس جمهور قانون مشکلات هیئت مدیره سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر