کد خبر: 226028 A

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان گفت: ثبت نام از متقاضیان آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان و صنایع دستی، فرش، نان و غله و… به صورت اینترنتی و همزمان با سراسر کشور در استان سمنان از ساعت هشت دیروز جمعه آغاز و تا ساعت ۲۴ ششم آذر ادامه دارد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان گفت: آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان، صنایع دستی، فرش، نان و غله و… بیستم آذر و ششمین دوره آزمون‌های هماهنگ مراکز دولتی و آموزشگاههای آزاد نیز بیست و یکم آذر سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، ابراهیم محمودی در خصوص نحوه ثبت نام متقاضیان در بخشهای صنعت ساختمان، تفاهم نامه‌ها(صنایع دستی، فرش و نان و غله و…) در سال۹۳ بیان داشت: داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان پس از خرید کارت اعتباری می‌توانند در حرفه مورد نظر خود ثبت نام کنند.

وی افزود: فروش کارت اعتباری بصورت الکترونیکی است و متقاضیانی که امکان خرید اینترنتی کارت اعتباری ندارند می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت اقدام به تهیه شناسه و رمز برای ثبت نام کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان سمنان با اشاره به مراحل اجرای آزمون‌های سنجش مهارت گفت: آزمون هر حرفه شامل دو مرحله کتبی و عملی است و ثبت نام کنندگان باید از هفدهم تا نوزدهم آذر با مراجعه به وب سایت سازمان و درج شناسه پرداخت و شماره پرونده، و یا با درج مشخصات فردی، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنند.

محمودی خاطرنشان کرد: همه متقاضیان بخشهای صنعت ساختمان و تفاهم نامه‌ها که دارای مدرک تحصیلی پایین تر از سیکل هستند نیازی به شرکت در آزمون کتبی ندارند و با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهرستان و دریافت زمانبندی تنها در آزمون عملی شرکت می‌کنند.

استان سمنان دولت صنایع دستی صنعت فرش فنی و حرفه ای کارت اعتباری آغاز آزمون ثبت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر