کد خبر: 231958 A

در مراسم گرامیداشت روز دانشجو، از ۷ دانشجوی برتر دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های فرهنگی ورزشی و علمی تجلیل شد.

در این آیین حجت الاسلام والمسلمین رضا صابریان عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان با اشاره به وقایع روز دانشجو در سال ۳۲ گفت: دانشجویان کشور از همان سال های ابتدایی آغاز مبارزه با نظام ستمشاهی نشان دادند که نسبت به اتفاقات کشور بیدار و حساس هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان حجت الاسلام رضا صابریان افزود: دانشجویان همواره در صحنه های اجتماعی و سیاسی کشور قبل و بعد از انقلاب نقش تاثیرگذاری داشتند و امروز توسعه و پیشرفت کشور وابسته به این قشر از اجتماع می باشد.

رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد سمنان نیز در ابتدای این مراسم ضمن تبریک روز دانشجو گفت: ۱۶ آذر یادآور بصیرت، هوشیاری و ایثارگری دانشجویان به عنوان قشر پیشتاز در مبارزه با استکبار است.

حجت الاسلام والمسلمین رستمیان افزود: امروز روز استقلال طلبی و آزادیخواهی است و ما وظیفه داریم به عنوان قشر بیدار، فرهیخته و روشنفکر با تاسی از شهدای دانشجو، روحیه استقلال طلبی و استکبار ستیزی را در خود و جامعه زنده نگه داریم.

وی با اشاره به تهدیدات استکبار نسبت به قشر جوان و دانشجوی کشور گفت: امروز با تغییر رویه، شکل و نحوه دشمنی استکبار نسبت به ایران اسلامی شاهد بروز جنگ نرم از طریق ترویج فرهنگ ابتذال، بی تفاوتی و اسلام گریزی به ویژه در بین نسل جوان و فرهیخته کشور هستیم که باید دربرابر این ترفند دشمنان بیدار و هوشیار باشیم.

تجلیل از ۷ نفر دانشجوی برتر دانشگاه در حوزه های فرهنگی، ورزشی و علمی برنامه اصلی آیین گرامیداشت روز دانشجو در بخش تجلیل بود که با حضور معاون دانشجویی، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی و رئیس دانشکده عمران دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
اجرای دکلمه توسط یکی از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و اجرای موسیقی از دیگر برنامه های آیین گرامیداشت روزدانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان بود که به همت دفتر فرهنگ اسلامی، معاونت دانشجویی و روابط عمومی این واحد دانشگاهی در سالن آمفی تاتر فرهیختگان دانشکده عمران این واحد دانشگاهی برگزار شد.

اجتماعی و سیاسی استکبار ترویج فرهنگ توسعه و پیشرفت جامعه دانشجو دانشگاه آزاد اسلامی عضو هیات علمی دانشگاه معاون مقطع کارشناسی ارشد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر