کد خبر: 124056 A

«با این امید که سیاست تنش‌زدایی و مبتنی بر منطق و واقع‌گرایی موجب ارتقاء جایگاه ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی و گشایش بیشتر در کار مردم و توفیق دولت در برداشتن گام‌های استوار بعدی باشیم.»

مجمع روحانیون مبارز با صدور بیانیه‌ای درباره موفقیت ایران در مذاکرات هسته‌ای با کشورهای ۱ + ۵، از تیم مذاکره‌ کننده هسته‌ای به سرپرستی محمدجواد ظریف قدردانی کرد.

به گزارش ایلنا، مجمع روحانیون مبارز ضمن نویدبخش خواندن آینده کشور اظهار داشت: با این امید که سیاست تنش‌زدایی و مبتنی بر منطق و واقع‌گرایی موجب ارتقاء جایگاه ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی و گشایش بیشتر در کار مردم و توفیق دولت در برداشتن گام‌های استوار بعدی باشیم.

متن این پیام به شرح زیر است:

موفقیت دولت حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی در جهت حل مسأله هسته‌ای که مورد استقبال مقام رهبری و اکثریت قاطع مردم قرار گرفت، نویدبخش آینده‌ای بهتر برای کشور و ملت و تأمین مصالح ملی است. از هیأت مذاکره‌ کننده به سرپرستی جناب آقای دکتر ظریف در رسیدن به این موفقیت که ضمن رعایت مصالح و حقوق اساسی ملت، با تدبیر این مرحله را پشت سر گذاشتند تقدیر می‌شود.

با این امید که سیاست تنش‌زدایی و مبتنی بر منطق و واقع‌گرایی موجب ارتقاء جایگاه ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی و گشایش بیشتر در کار مردم و توفیق دولت در برداشتن گام‌های استوار بعدی باشیم.

ایران ایران اسلامی حقوق دولت صدور بیانیه ای مذاکرات هسته ای هسته ای ملت موفقیت سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر