کد خبر: 164506 A

افخم در واکنش به گزارش سالانه تروریسم وزارت امور خارجه آمریکا:

حضور و فعالیت آزادانه تروریست‌ها در ایالات متحده آمریکا که عامل شهادت بیش از ۱۵ هزار نفر از شهروندان ایرانی و مقامات ارشد کشورمان بوده‌اند و همچنین استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در کشتار مردم بی‌گناه منطقه و چشم‌پوشی از جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین ادعای دولتمردان ایالات متحده در مبارزه با تروریسم را به چالش جدی می‌کشد.

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن رد گزارش سالانه تروریسم وزارت امور خارجه آمریکا گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس شواهد و قرائن مستند و انکارناپذیر بزرگ‌ترین قربانی تروریسم در سه دهه گذشته بوده و ایراد اتهام حمایت از تروریسم به چنین کشوری انحراف واقعیات بوده و کاملا بر اساس معیارهای دوگانه و رویکرد سیاسی با این موضوع مهم و مبتلا به جامعه جهانی برخورد می شود.
به گزارش ایلنا، مرضیه افخم افزود: حضور و فعالیت آزادانه تروریست‌ها در ایالات متحده آمریکا که عامل شهادت بیش از ۱۵ هزار نفر از شهروندان ایرانی و مقامات ارشد کشورمان بوده‌اند و همچنین استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در کشتار مردم بی‌گناه منطقه و چشم‌پوشی از جنایات صهیونیست‌ها علیه مردم فلسطین ادعای دولتمردان ایالات متحده در مبارزه با تروریسم را به چالش جدی می‌کشد.
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: جمهوری اسلامی ایران این رویکرد را به شدت محکوم نموده و آن را عامل تهدید صلح وامنیت بین المللی می‌داند.

ایالات متحده ایالات متحده آمریکا تروریسم جامعه جمهوری اسلامی ایران فلسطین مبارزه با تروریسم وزارت امور خارجه وزارت امور خارجه آمریکا صهیونیست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر