کد خبر: 187008 A

تحقیق و توسعه خط قرمز جمهوری اسلامی است زیرا رسیدن به تولید مورد نیاز با کمترین هزینه و کمترین زمان و بالاترین کیفیت لازمه این دانش فنی است مضافاً تامین کننده رادیو داروهای مورد نیاز مردم از عوامل رشد صنعتی است.

عضو هیات رئیسه مجلس بیانیه جمعی از نمایندگان را در حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای قرائت کرد.

به گزارش ایلنا، ضرغام صادقی در نشست علنی امروز(چهارشنبه ۲۵ تیر) مجلس شورای اسلامی بیانیه اکثریت قریب به اتفاق نمایندگان در راستای حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای را قرائت کرد که متن آن به این شرح است:

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از تیم مذاکره کننده هسته‌ای در تشکر و قدردانی از زحمات آنها نکاتی چند که رعایت آنها برای مذاکره کنندگان لازم است متذکر می‌شویم.

۱ - همان‌گونه که مقام معظم رهبری صریحا اعلام فرمودند نیاز پیش روی کشور برای تولید سوخت نیروگاه اتمی ۱۹۰ هزار سو می‌باشد، تیم مذاکره کننده هسته ای از هر توافقی که این میزان را نقص کند یا در آینده موجب اختلاف و فشارهای ۱ + ۵ شود و از هر گونه ابهام نویسی خودداری کند.

۲ - تحقیق و توسعه خط قرمز جمهوری اسلامی است زیرا رسیدن به تولید مورد نیاز با کمترین هزینه و کمترین زمان و بالاترین کیفیت لازمه این دانش فنی است مضافاً تامین کننده رادیو داروهای مورد نیاز مردم از عوامل رشد صنعتی است.

۳ - فردو به عنوان مرکز غنی سازی، تحقیق و توسعه برای کشور ضرورت دارد و باید حفظ شود.

۴ - تحریم های غیرعادلانه بر مردم تحمیل شده است باید یکجا برداشته شود.

۵ - پرونده هسته ای ایران باید به حالت عادی برگردد و ایران از مزیت ها و حقوق NPTبرخوردار شود.

ایران جمهوری اسلامی حقوق رشد مجلس شورای اسلامی مقام معظم رهبری نمایندگان مجلس شورای اسلامی هسته ای حمایت مذاکره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر