کد خبر: 235907 A

لاریجانی پس از دیدار با رئیس مجلس اعلای عراق:

جمهوری اسلامی همیشه در کنار ملت و مردم عراق بوده و امروز هم از ظرفیت خود برای خاموش کردن بحران تروریستی عراق استفاده کرده و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امروز در عراق یک فضای دوستی حکم فرماست و این عنصر در آینده این کشور تاثیرگذار است، گفت: جمهوری اسلامی همیشه در کنار ملت و مردم عراق بوده و از هیچ کمکی به آنان دریغ نمی‌کند.

به گزارش ایلنا، علی لاریجانی که در سفری منطقه‌ای در عراق به‌سر می‌برد، پس از دیدار با سید عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی این کشور طی یک نشست خبری درخصوص نتایج بحثو تبادل‌نظر با وی گفت: در این دیدار درخصوص تحولات مهم منطقه و مشکلات تروریستی و همچنین مسائل اقتصادی، سیاسی و فرهنگی گفت‌وگو داشتیم.

وی با بیان اینکه همچنین ارزیابی کلی از جمع‌بندی مذاکرات در عراق داشتیم، تصریح کرد: بسیار خوشحالم که امروز می‌بینم در عراق یک فضای مودت و دوستی حکم فرماست، چرا که این عنصر در آینده عراق تاثیرگذار است.

لاریجانی ادامه داد: آقای حکیم در این زمینه نقش موثر و دیدگاه‌های استراتژیکی دارند و بنده نیز راه روشنی را برای آینده عراق می‌بینم.

رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان تصریح کرد: جمهوری اسلامی همیشه در کنار ملت و مردم عراق بوده و امروز هم از ظرفیت خود برای خاموش کردن بحران تروریستی عراق استفاده کرده و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

تروریسم جمهوری اسلامی رئیس مجلس رئیس مجلس شورای اسلامی عراق علی لاریجانی مجلس شورای اسلامی مسائل اقتصادی مشکلات دریغ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر